Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
respectum 

Wiek: 32
Posty: 5
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2009-01-11, 19:44    [Problem] Czy moja harmonijka brzmi prawidłowo?

Witam jestem posiadaczem Hohnerki S20 niedawno ja rozkręciłem w celu wyczyszczenia i starałem się być maksymalnie ostrożny wiec nie sądzę żebym mógł naruszyć jakąś blaszkę. Wydaje mi się że pierwszy kanał brzmi źle na wdechu. Zamieszczam link do nagrania, Byc może mam złą technikę, ale wydaje mi się że wszystko robię poprawnie:
http://www.wrzucaj.com/968372
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-01-11, 21:11    Odp: [Problem] Czy moja harmonijka brzmi prawidłowo?

Z harpem wszystko ok, niechcąco wykonujesz tutaj początek podciągu, podobny problem występuje zwykle z (2). Musisz bardziej naturalnie i delikatnie wdychać a nie ssać powietrze, pomagając sobie w razie potrzeby nosem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
shusty 


Wiek: 33
Posty: 436
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2009-01-11, 21:23    Odp: [Problem] Czy moja harmonijka brzmi prawidłowo?

Wszystko w jak najlepszym porządku. (1) tak po prostu brzmi, ale można to zmienić dmuchając w inny sposób. Po prostu ćwicz i się nauczyć ciągnąć prawidłowo 2 i 1
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
respectum 

Wiek: 32
Posty: 5
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2009-01-12, 00:59    Odp: [Problem] Czy moja harmonijka brzmi prawidłowo?

Dzieki serdeczne, jestem poczatkujacy i po tym czyszczeniu stałem sie chyba przewrażliwiony.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu