Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2008-12-30, 18:46    [Opinie] Wzmacniacz Career CA15 + tonsil

Koledzy co sądzicie o tym brzmieniu? To jest wzmacniacz tranzystorowy 15W i mikrofon Tonsil z 1985 roku. Ustawiłem go na jakieś 75% Drive, 45% tonów wysokich 100% średnich i 40% niskich. Grałem na HOHNER Marine Band w tonacji G a potem zmieniłem na TOMBO Lee Oscar w tonacji F

http://odsiebie.com/pokaz/1210045---0e5f.html

Jeśli to możliwe to prosiłbym też o opinię co do mojej gry :roll: zdaje mi się, że knocę tempo ale przydałaby się opinia speców. Pierwszy raz przedstawiam swoje dokonannia innym harmonijkarzom więc nie szczędźcie krytyki. Z góry dzięki i pozdrawiam :papa:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-12-30, 19:09    Odp: [Opinie] Wzmacniacz Career CA15 + tonsil

hmmm... specem to JA nie jestem :D ale.
całkiem nieźle brzmią akordy, jendak w moim odczuciu pojedyczne dzwieki(łądnie czyasciutko grasz je) brzmią plastikowo....
Co do samej gry to zaelży jak długo grasz, bo jeśli dopiero kilka miesięcy to nieźle
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2008-12-30, 19:17    Odp: [Opinie] Wzmacniacz Career CA15 + tonsil

Gram defakto od 3 lat z roczną przerwą. Moim zasadniczym błędem było to, że uczyłem się samych technik. Nie uczyłem się żadnych utworów co teraz staram się naprawić. Stąd dźwięki mogą brzemieć plastikowo jak wspomniałeś, bo po prostu za mało grałem i chociaż harmonijka mi lekko jeździ po ustach to nie śpiewa tak pięknie jak mogłaby śpiewać :)
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-12-30, 20:39    Odp: [Opinie] Wzmacniacz Career CA15 + tonsil

Ja gram 2 lata -> zapraszam na moj kanał youtube, gdzie chwale się swoimi osiągami
http://pl.youtube.com/user/SZCZYPIORHARP
ale, nie rozumiesz mnie. Nie chodzi mi o to, że Ty grasz plastikowo tylko ten sprzęt tak brzmi.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2008-12-30, 20:46    Odp: [Opinie] Wzmacniacz Career CA15 + tonsil

Świetny jest patent z metalowym kubkiem :) dobra jest też szklanka. Z innej beczki to osobiście miałbym problem aby się wpasować z innym instrumentem. Podczas prób z pianinem (mój ojciec jest muzykiem) szło mi raczej średnio. Jutro jadę do niego ze wzmacniaczem i zobaczymy może coś się urodzi xD

[ Dodano: 2009-01-08, 13:26 ]
Dodaję nowe nagranie. Zmieniłem ustawienia wzmaka i uważam, że brzmienie jest teraz troszkę bardziej mięsiste :) Zwiększyłem tony niskie do 100% obniżyłem średnie do 60% a wysokie i DRIVE pozostały bez zmian tak jak i sprzęt. Prosze o oceny :harp:

http://odsiebie.com/pokaz/1281687---b2b0.html
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu