Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Kallon 

Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-12-12, 13:24    Greg Szłapczyński - Moody

Witam,

mam prośbę - szukam pomocy kogoś, kto stworzyłby tabulaturę do utworu Moody G. Szłapczyńskiego. Posiadam zapis nutowy [w nim jest tabulatura, ale z mnóstwem znaczników, których niestety nie rozumiem]oraz sam utwór, mogę przesłać na maila.

Gdyby ktoś mógł mi pomóc proszę o info na PM, a prześlę nuty oraz mp3.

-------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Freddy 


Wiek: 33
Posty: 25
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: W.Małkowa/Rzeszów
Wysłany: 2008-12-12, 15:42    Odp: Greg Szłapczyński - Moody

wrzuć na dalomis@wp.pl - zobacze co się uda zrobić :)

[ Dodano: 2008-12-13, 10:40 ]
Ta tabulatura jest przecież w porządku :) a w zestawieniu z nutami myślę że łatwiej Ci będzie ją zagrać. Czytaj to tak: dźwięki przy linijce A grasz na zassaniu, natomiast linję S na zadęciu. Kreska pionowa nad daną literką oznacza podciąg. Jedna kreska chyba oznacza ćwierć tonu, dwie kreski pół tonu, a trzy kresaki 3/4. taki "Nawias leżący poziomo" to po prostu znaczy że dłużej ciągniesz dźwięk. Nie opiszę Ci tych strzałeczek i kółeczek, bo nie znam się dobrze na takich tabach i nie chcę cię wprowadzać w bład. Możesz więc przesłąć to jeszcze komuś innemu, jeśli chcesz wiedzieć dokładnie. Słuchaj utworu i próbuj grać, linijka po linijce, myślę, że szybko pojmiesz tą tabulaturkę. :) Ćwicz, ćwicz, staraj się zrozumieć taby - nauka czyni mistrza. powodzenia :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu