Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Jakotaki
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-10, 15:27    Oferta

Nie za bardzo wiedziałem, gdzie dać ten temat, ale chyba tu. Najwyżej moderatorzy przeniosą :)

Znalazłem ostatnio na stronce, gdzie kupowałem harmonijkę taki zestaw- <klik> - i chciałbym wiedzieć, co o nim sądzicie ;)
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-11-10, 17:28    Odp: Oferta

Co by tu dużo pisać... Zestaw 7 Blues Bandów, o którym to modelu na forum napisano chyba wszystko. Jedyna różnica polega na tym, że tu masz 7 tonacji, podczas gdy harmoszki sprzedawane pojedynczo są tylko w C. Jeżeli chce się mieć zestaw kilku przydatnych tonacji to można wziąć, do tego jest niezły futerał. Ale to wciąż tylko BluesBandy...
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Phantom_Blues 


Wiek: 42
Posty: 47
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-11-10, 19:00    Odp: Oferta

Z tego wszystkiego to tylko ten pokrowiec się do czegoś nadaje...
_________________
-= Tombo Player =-
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jakotaki
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-13, 14:13    Odp: Oferta

dokładnie to samo myślałem. bo niby fajnie mieć wszystkie 7 tonacji w takim opakowaniu za 170zł...ale o BluesBandach mało dobrego słyszałem...
 
 
SanDiego 


Wiek: 27
Posty: 59
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-11-16, 20:33    Odp: Oferta

A wie któś może, ile kosztuje taki zestaw np. Heringa Free Bluesa, albo któregoś z nie najdroższych Hohnerów, bądź Seydeli?
Byłbym bardzo wdzięczny za link :]
_________________
A odpowiedzi nie dał nikt...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-11-16, 22:07    Odp: Oferta

http://harmonijka.com/?zestawy-harmonijek,44

Tu masz Seydle. Troche taki zestaw kosztuje.... Zapytaj Tomka Kamińskiego, właściciela harmonijka.com, o heringi free blues - tu pewnie cena bylaby sporo nizsza. Co do hohnerow, to o ile mi wiadomo, tylko najtansze sa oferowane w takich zestawach. Ale w sumie.... nie lepiej kazda harmonijke kupic sobie osobno, a taki pokrowiec osobno? Na w/w stronce sa takie pokrowce (seydlowe).
Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-11-16, 23:27    Odp: Oferta

Ja wolę kupować po jednej harmoszce na raz, bo wtedy radość może być częściej! Jak na raz jest za dużo dobrego, to człowiek nie wie, za co się zabrać. A pokrowiec można zrobić samemu, albo znaleźć na jakimś allegro pudełko/walizkę, którą można odpowiednio przystosować. Wystarczy poszukać na forum zdjęć mojej teczki czy kamilowego gig baga. Wszystko zależy od inwencji :) . A zestawy wg mnie są też średnio dobre, przynajmniej na początku, bo od razu mamy kilka sztuk tego samego modelu. Ja zaś staram się, aby każda nowa harmoszka była inna, co pozwoli mi lepiej poznać instrument, różnice między nimi, a w efekcie odkryć swoje preferencje, styl i grać lepiej!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu