Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Satko 


Wiek: 61
Posty: 41
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-10-26, 09:04    Zimowy zjazd harmonijkarzy

Jak w zeszłym roku podjeto próbę organizacji spotkania harmonikarzy w górach. Proponowany termin to styczeń (weekend przed feriami szkolnymi)
aby uniknąć zatłoczenia.
Ponieważ przekrój wiekowy a co za tym idzie terminarz obowiązków typu szkoła, egzaminy, praca, jest dość duży proponujemy termin przedyskutować na forum.

Zeszłoroczna forma mówiła o warsztatach harmonijkowych. Jednak pogodzenie snieżnego szaleństwa i nauki jest dość dużym wyzwaniem dla uczestników, biorąc pod uwagę codzienne wieczorne biesiady (jamowanie).
Sprawdziła się jednak impreza pod względem towarzyskim , nauki jazdy na nartach oraz wspólnego grania.
Tu zacytuję Wiśnię :"Weźcie mnie ze sobą - błagam"

Stad propozycja aby w tym roku zorganizować zjazd harmonijkarzy a nie warsztaty.
Oczywiście aby naszych przyjaciół Borutę Ł., Romka B. przekonać proponuję ich obecność zasponsorować.
Mam nadzieję, że taka formuła zacheci ich aby wyjazd zaplanować z rodzinami i potraktować jako odpoczynek wśród przyjaciół.

Wypowiedzcie się proszę na forum zanim Mariusz i Dominika ( główni organizatorzy) podejma kroki.
Pozdrawiam
Satko
_________________
Harmonijka !!!??? Cały Świat !!!!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Wisnia 

Posty: 109
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-10-27, 01:05    Odp: Zimowy zjazd harmonijkarzy

Satko!
Weźcie mnie ze sobą, błagam!!! ;D
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-03, 13:08    Odp: Zimowy zjazd harmonijkarzy

Cześć Wiśnia! Zdaje się że będzie okazja do wspólnego spotkania.
Miło będzie spotkać się w tak zacnym gronie Harmonijkarek, Harmonijkarzy oraz pozostałych sympatycznych osób.
Zatem do zobaczenia! :)
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Wisnia 

Posty: 109
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-11-03, 19:38    Odp: Zimowy zjazd harmonijkarzy

Czołem Bartku!
Mam nadzieję,że moje błagania odniosą skutek,gdyż zanosi się na megaimprezę :) A nie chciałbym, żeby mnie na takowej zabrakło :D

do zobaczenia
wisnia
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Satko 


Wiek: 61
Posty: 41
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-11-04, 20:14    Odp: Zimowy zjazd harmonijkarzy

Niniejszym pragnę zaprosic wszystkich harmonijkarzy na zjazd w górach.
Impreza powstała w zeszłym roku z formuła warsztatów.
W tym roku jednak chcemy aby w zjeździe brali udział wszyscy harmonijkarze bez względu na ich poziom gry.
Zadeklarował sie juz Bartek Ł. Romek B.i Wiśnia.
Może dołaczą inni znamienici harmonijkarze jak Dudi czy Sławek W.??
"Harmonijkarze Wszystkich Krajów Łaczcie Się"!!!!!!!
Zapraszamy wszystkich, zatem również tych , którzy z warsztatów nie chca korzystać jak np Bartek Walos.
Warsztaty prawdopodobnie będą ale jedynie dla tych co dadza radę po nartach i przed wieczorną imprezą wykrzesac trochę energii. Dodatkowo przyjedzie paru gitarzystów i parę osób z sekcji aby wieczorne jamy były udane.
Wieczorne jamy bedą tą istotą edukacyjna w tym roku.
Zaproszenie dotyczy również osób towarzyszących, gdyż przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i wypoczynek. Mamy wśród stałej grupy paru instruktorów narciarstwa, którzy za darmo podejmują się oswojenia nowicjuszy z ta piękną formą spedzania wolnego czasu jakim jest jazda na nartach .
Rozpatrywane są dwa terminy 9-12 styczeń W Szklarskiej Porębie lub 23 -28 luty w Czechach.
Organizatorem w tym roku są:
Mariusz Wilanowski
i Dominika Michalak
poniżej ich maile.
wilanowski@home.pl
dominika.michalak@wp.pl

Proszę o kontakt z nimi aby uzyskac więcej informacji i złozyć wstępną deklaracje swojego uzczestnictwa
Pozdrawiam
Satko

[ Dodano: 2008-11-10, 11:02 ]
Hejka!

Proszę to obczaić:

http://www.czeskiegory.pl...-harrachow.html

(Adres: Chata Studenov, P.O. Box 38, 512 46 Harrachov
Telefon: +420-481 523 363 , mob: +420-603 301 157)

Zarezerwowałam wstępnie do poniedziałku. Mają własna restaurację, w której może można by było zrobić jammy. Bo do miasta troche daleko jest stamtąd.... Ale nigdzie, cholera, nie mają 30 wolnych miejsc... chyba, ze za 1000 500 100 900 KC.

Inne propozycje:

Pec pod Snezkou (te wpisałam juz wczesniej na forum):

http://www.boudamila.com/

http://www.veselypenzion.cz (tu trzeba by było na cały tydzień...)


Tu się nie dogadałam, ale chyba warto spróbować (moze spróbowałby ktoś?):

http://www.czeskiegory.pl...stku-desna.html

http://www.czeskiegory.pl...sz-benecko.html

http://www.czeskiegory.pl...e-miseczki.html


Naprawdę napisalam w sporo miejsc i zadzwoniłam tez w sporo - znaleźć 30 miejsc to jest spory kłopot....

Ale, oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, zebyście sami spróbowali - wręcz nie chciałabym Was zniechęcać do tego porywającego zajęcia...

Dajcie znac, co Wy na to (tzn, te linki), co tu przesyłam, ok? I to szykbo! - dodam groźnie :)

Pozdrowienia,

Domi

PS Jak to jest, ze ma nas jechać 30, a odzew na Satkowego zbiorczego mejla jest zerowy, co? Może trzeba trochę zweryfikować rozmiar naszych zamierzeń... Jak da mnie, wyjazd może być nieco mniejszy...

[ Dodano: 2008-11-10, 11:04 ]
Hej,
Przejrzałem te linki - całkiem sympatyczne chatki... Ale patrząc na zerowe zainteresowanie tym wyjazdem (przynajmniej jeżeli chodzi o ustalenia) jak słusznie zauważyła Domi - chyba trzeba zacząć od tego: kto chce jechać w ogóle?

Spróbuję zebrać informacje które ja posiadam obecnie.
Chętni:
1. Domi

2. Guzik


3. Valois


4. Satko (ze znajomymi?)


5. Wiśnia

(dobra fota nie? :) malutka wisienka ;) )

6. Bartek Ł
.

7. Romek Bad.

8. Ja + może 2ka sprawdzonych znajomych (jeżeli wolno mi kogoś tam dokleić ;) )


Teraz można jeszcze doliczyć osoby towarzyszące (żony, mężów itp) i zamkniemy się w 15-20 osobach.



Proponuję taki plan działania:
1. Zebrać deklaracje słownopisemne od chętnych (za wycofanie się z wyjazdu po deklaracji kara obcięcie języka - i nici z tongueblockingu!!)
2. W zależności od tego dokładnie kto kiedy może jechac, ustalić termin najbardziej dogodny dla większości.
3. Zweryfikować deklaracje - może ktoś będzie musiał zrezygnować ze względu na niedogodny dla niego termin.
4. Wybrać na szybko jedną z ofert jakie znalazła Dominika i uderzać na Ciechy lub w wypadku nie wiem.. b. małej ilości osób, problemow z miejscami lub cokolwiek tam innego pojechać tam gdzie rok temu. W Ciehah moze być fajniej ale jak ma być w ogóle albo Szrenica no to w ogóle to ja nie chce!! Ja chce NARTY z WAMI!! No i tam granie na organkach ;)

Może rzucić info o wyjeździe nie wiem.. na NK na forum Boleslawca?

Dajcie znac cowynato!

Paw

[ Dodano: 2008-11-10, 11:05 ]
Pawko, ale list! No, no :)

Plan działania (tak jak przedstawiony przez inżyniera Godlewskiego) wydaje się ok. Tylko trzeba szybko go zrealizować. I będzie ok.
Pamietajcie, że schronisko w Harrachowie (to najtańsze), jest zarezerwowane wtęponie do poniedziałku.


I że jeszcze Ola, pojedzie z nami, mam nadzieję:



Liczymy na Ciebie, mistrzyni z Gdyni!

No to tyle. Do nieodpisujących i nie dzwoniących będę dzwonić - bądźcie czujni!

Pozdrowienia,

Domi

[ Dodano: 2008-11-10, 11:07 ]
Deklarował się jeszcze Mariusz z Rodzina i Artur, Nasz kolega gitarzysta, sternik z Czaplinaka, i Grzesiu Bobowiec
zatem do tej 9 to jest nastepne 7 osób .
Zakładając, że pojedzie mama Oli to juz jest 17 osób.
Resztę mozna zapraszać do konkretnego miejsca w konkretnym terminie za konkretne pieniądze.
Każdy kto jedzie pierwszy raz potrzebuje tych informacji do podjecia decyzji.
Innymi słowy trzeba wszystkich obdzwonić i potem poprosić Bartka aby wysłał ze swojej bazy harmonijkarzy do wszystkich zaproszenie. Jak znam życie To Gąsiu też by pojechał.
Satko

[ Dodano: 2008-12-15, 13:42 ]
Witam Wszystkich,
Jak już wiecie, przez jakiś czas byłem niezdoly do logicznego myślenia.
Dominika dzielnie mnie zastąpiła i wyszukała spokojne i niedrogie miejsce do naszego spotkania.
Poniżej linki przez nią przesłane:
http://www.sowiagrapa.pl/
http://www.rzeczka.com.pl/wyciagi.htm

Przemiło było sie z Wami spotkać w sobotę w ramach konwersacji przez telefon ( z niektórymi kilka razy i po 24
ale to wina "Jasia Wędrowniczka" i Bartka Walosa, który kazał mi grać na takim czymś z 10 otworami. Stworzyliśmy w ciągu paru godzin nową teorię muzyki tkzw. ANTYHARMONIĘ , Odkryliśmy kilkanaście nowych bendingów nie mówiąc o nowych otworach, które po północy dwoiły się i troiły. Powstała pentakakofonika G mol, z krórej jesteśmy dumni. Dzięki telefonii kom. impreza była udana, co śpieszę donieść bo jak mniemam, Wy tego mogliście nie dostrzec. Nie Wszyscy też pewnie wiecie, że Nasz przewodnik duchowy Bartek z Łęczycy zyskał miano "Wołodyjowskiego polskiej harmonijki" , i że dwie okrągłe serwetki na stole zawsze po pewnym czasie bedą się układały w logo "Mastercard")
Ale do rzeczy:
Po moich napastliwych telefonach wszyscy wyrazili chęć spotkania w tak zacnym gronie.
Koszty sądzę,że znacie bo Dominika to wyłożyła ale jeszcze raz zacytuję Domi:
"Oczywiscie, nie ma gwarancji, ze snieg bedzie, ale jesli bedzie zimno, stoki beda naśnieżane. Jakby co, w osrodku jest wypożyczalnia nart. Będziemy miec tez do dyspozycji ośrodkową karczmę po 17:00 lub jakieś inne pomieszczenie przed 17:00, na warsztaty.
Koszty to: nocleg+śniadanie+obiadokolacja -> 60 PLN
Spodziewamy się mocnego grona pedagogicznego: prof. Boruty, prof. Romana i prof. dr hab. Wiśni."
Ja jedynie mogę dodać, że namawiani są jeszcze inni harmonijkarze oraz ,że tym razem poprosiliśmy Wiśnię aby pokazł z Blue Machine co potrafią.
Termin ; no cóż, tutaj nastąpił pewien konflikt ponieważ Boruta znów pokazał rogi. Obiecał on bowiem 2.03 pomoc Gregowi. Nie znam "gościa" ale harmonikarze muszą sobie pomagać zatem dopasujemy się odrobinkę do tak szlachetnego uczynku.
Proponuję zatem zjechać się w niedzielę 01.03. po 12 i pozostać do 6.03 do 12
koszt zatem noclegów razem z wyżywieniem wyniesie 300 zł od osoby.
Proponuję również przyjąć formuję zjazdu jako wypoczynkową z akcentem na naukę poprzez występy na codziennych jamach.
Jesteśmy tak zżyci ( nie czytać po góralsku), że forma omówienia naszej gry przez naszych zacnych przewodników jako jury po występie nikogo nie zdołuje. Jeżeli dpouścimy do siebie myśl, że może to być fajna zabawa to codziennie jam może być ciekawszy. Warto się poddać krytyce, żeby znać swoje słabe punkty na bieżącym etapie rozwoju.
My możemy skolei przygotowywać codzienny show aby pozyskać przychylność jury. Przypomnijcie sobie występ Guzika z Bolesławca i jego grupowy koncert nt." podóż koleją"

Ponieważ wszyscy, z którymi rozmawiałem zadeklarowali przyjazd proszę wszystkich o wpłatę (dane do przelewu dostepne po osobistym kontakcie 0 60868 33 23)
Proszę również o zwrotny mail ile osób jedzie.
Muszę jechać w piątek wpłacić przedpłatę i zobaczyć wszystko na własne oczy zanim mnie coś zaskoczy.
Po tym czasie nie mogę nikomu zagwarantować w 100% noclegu. Mówię serio.
Pozdrawiam i czekam.
Satko
_________________
Harmonijka !!!??? Cały Świat !!!!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu