Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Porfiry 

Posty: 5
Skąd: Bytom
Wysłany: 2008-06-11, 23:13    Szukam nauczyciela..

Jak w temacie.. szukam korepetytora w okolicach Bytomia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gogo 


Wiek: 44
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-09, 22:02    Odp: Szukam nauczyciela..

Witam.

Widzę że istnieje już temat, który chciałem założyć i co gorsze widzę że nie wzbudził większego zainteresowania... ;(
Ale mimo wszystko warto spróbować a nóż się ktoś odezwie..;)

Poszukuje kogoś z Warszawy lub okolic, kto jest w stanie dać mi pare lekcji z podstaw muzyki i w przystępny sposób wyjaśni mi zawiłości nut i tego wszystkiego co nie pozwala mi w pełni cieszyć się moją harmonijką ;) .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gilva53 

Wiek: 71
Posty: 181
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-09, 23:44    Odp: Szukam nauczyciela..

Ja jestem klasycznym przykładem faceta, który kompletnie nie zna nut, itp., a cholernie i w pełni cieszę się harmonijką. Powiem więcej - nie mam zamiaru tego błogiego stanu zmieniać! :P
_________________
"Nie ma rzeczy trudnych, są tylko niedostatecznie wyćwiczone" (Bartosz Łęczycki)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gogo 


Wiek: 44
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-10, 16:42    Odp: Szukam nauczyciela..

Ja też czerpie przyjemność z grania a raczej z nieudolnych prób i coraz szybciej zaczynam łapać pewne rzeczy ale to nie znaczy że nie moge się dalej rozwijać w tym kierunku. Przynajmniej wiedziałbym oczym ludzie piszą bo spora część postów jest dla mnie nie zrozumiała....

A jeśli już jesteśmy przy temacie nauki i szlifowania umiejętności to może byliby chętni na jakieś warsztaty harmonijkowe????? Ja chętnie bym spotkał bardziej doświadczonych harmonijkarzy i posłuchał jak grają w realu......
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-10-10, 17:31    Odp: Szukam nauczyciela..

Gorąco zachęcam do zgłębiania tajników teorii muzyki! Po pierwsze - gramy wtedy dużo bardziej świadomie, a po drugie - znajomość teorii świetnie uzupełnia się z dobrym brzmieniem i słuchem (patrz: Bart Łęczycki).
Jeżeli chodzi o pomoc, niestety, za daleko mieszkam, a i moja wiedza jest w tej sferze jest niekompletna. A warsztaty co jakiś czas się w Twoich okolicach odbywają - w Warszawie, w Otwocku...
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Gogo
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-10-10, 18:06    Odp: Szukam nauczyciela..

A ja się pochwalę, że udało mi się znaleźć nauczyciela, choć pierwsza lekcja jeszcze przede mną :) Po prostu napisałem maila do lokalnego zespołu, na którego koncercie byłem, a na tym koncercie wspierał ich harmonijkarz. Poprosiłem o kontakt do harmonijkarza, harmonijkarza sie zapytałem, czy udzieli mi lekcji, a on się zgodził :) Myślę, że to bardzo dobry sposób, jeśli znacie jakichś amatorskich, ale dobrych harmonijkarzy w okolicy.
Pozdrawiam ;-)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gogo 


Wiek: 44
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-22, 21:35    Odp: Szukam nauczyciela..

Rolf jak tam twoja pierwsza lekcja z nauczycielem.. :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
staszek 

Posty: 3
Skąd: siemianowice śląskie
Wysłany: 2008-11-03, 20:44    Odp: Szukam nauczyciela..

też szukam kogoś kto gra i udziela lekcji.jeśli już kogoś znalazłeś to podaj namiary.ja mieszkam w siemianowicach
_________________
stachu
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
karzeł 

Wiek: 33
Posty: 94
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Piła
Wysłany: 2008-11-03, 21:53    Odp: Szukam nauczyciela..

Tak btw. Czarnoskórzy przodownicy harmonijkowi nie mieli pojęcia o nutach, skalach i ogólnopojętej muzycznej teorii, a i tak nikt ich nie dogoni w grania majstersztyku. ( No, może poza Cielakiem. ) Pzdr
_________________
http://img522.imageshack....ge=karzeid1.jpg
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-11-03, 23:41    Odp: Szukam nauczyciela..

Siła czarnoskórych przodowników polegała na genialnym brzmieniu. Same zagrywki aż takie trudne nie były. Ale w międzyczasie blues nieco wyewoluował i znajomość teorii muzyki stała się bardzo pożądanym elementem harmonijkowego CV. Kiedyś spotkałem się z dyskusją na temat wyższości (lub niższości) Sonny Boya Williamsona II czy Little Waltera (a więc muzyków "nieuczonych") nad Howardem Levy'm (typowym "wykształciuchem"). Oczywiście jest to kwestia uznania :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gilva53 

Wiek: 71
Posty: 181
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-04, 11:36    Odp: Szukam nauczyciela..

Wiadomość dla Gogo!
9 listopada odbędą się warsztaty harmonijkowe w Otwocku, prowadzone przez Bartosza Łęczyckiego. ;)
_________________
"Nie ma rzeczy trudnych, są tylko niedostatecznie wyćwiczone" (Bartosz Łęczycki)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Gogo
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-11-04, 17:25    Odp: Szukam nauczyciela..

Gogo napisał/a:
Rolf jak tam twoja pierwsza lekcja z nauczycielem.. :D


Sporo mi namieszał :D Ale chyba i tak będę się go słuchał, to może coś ze mnie będzie :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gogo 


Wiek: 44
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-05, 11:49    Odp: Szukam nauczyciela..

Dzięki za wiadomość gilva53.
Już wysłałem meila do organizatora i czekam na odpowiedź i powoli zaczynam ogrzewać w dłoniach moją harmoszkę na moje pierwsze warsztaty :D

Rolf zobaczymy czy ze mnie coś będzie czy wywalą mnie z moich pierwszych warsztatów na zbity pysk..... :hihi:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu