Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2008-03-28, 20:36    [ opinia] Aeroreed

Mam ją dopiero od dwóch dni , ale gram sobie w drodze do pracy /prowadząc samochód/ i co nieco mogę napisać. Na oko jest bardzo ładna ,błyszcząca ,maleńka ,takie cacuszko. Ja jednak mam duże łapy i jest troszkę mała i niewygodna . Gra się na niej bardzo lekko. właśnie o to mi chodziło ,wyjąć z pudełka i grać , żaden kanał się nawet nie zająknie - to cudowne uczucie nie myśleć o tym ,czy jak dmuchnę to zagra właściwie.O dziwo nie jest zbyt głośna ,chociaż ma metalowy grzebień , Folk blues jest głośniejszy. Brzmienie może nie jest klasycznie bluesowe ,ale nie można mieć wszystkiego . Posłuchajcie sami ,nagrałem dwa podobne kawałki w G i C / pod Jeden/ i dwie melodyjki /pod drugi/ Moim zdaniem warto wydać tę kasę ,za tę przyjemność.
aeroreed
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gogo 


Wiek: 44
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-17, 23:07    Odp: [ opinia] Aeroreed

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego harpa i musze powiedzieć że w sklepie stałem z kasą w ręku i myślałem co mógłbym sobie za nią kupić ale teraz wiem że wybór był trafny. Harmonijka choć "troszkę" cięższa niż inne które miałem (SS, Special 20, Marine band) jeszcze mnie nie zawiodła i mam nadzieje że przetrwa całe lata. Na początku jej waga i posmak metalu po dłuższym czasie grania mi przeszkadzał ale teraz tego problemu nie zauważam.

Polecam wszystkim, super sprzęt - nic dodać nic ująć:)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu