Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-03-30, 16:30    Wielkie zmiany

Taaak, to dało się przewidzieć.. ZMIANY.
Jak wam się podoba nowy wygląd strony?
Coś dodać, coś ująć?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Woytaker 

Wiek: 30
Posty: 76
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-03-30, 17:18    Odp: Wielkie zmiany

Znaczy jaka jest zmiana tego wyglądu. Bo może ja nie zauważyłem, ale od początku był ten sam wygląd, tylko raz przez 5 minut wyswietlał mi sie inny (może ze 2 dni temu). Teraz jet ten sam wygląd co byl jak sie rejestrowałem. Może to wina przeglądarki... (?)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-03-30, 17:21    Odp: Wielkie zmiany

Raczej tak. Proponuję zobaczyć to na innej przeglądarce, lub wcisnąć klawisz F5.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-30, 17:24    Odp: Wielkie zmiany

Woytaker, od 6 dni zmiany są powiedzmy kosmetyczne, z tego co widzę, dlatego mogło Ci umknąć.
W każdym razie, strona jest teraz bardziej czytelna.
Jednak, jak już Ci Krzysztofie mówiłem, nie przesadzaj z tymi dodatkami. Wiem, że dopisywanie linijek do kodu źródłowego sprawia radość (sam kiedyś bawiłem się w administrację forum), ale co za dużo to niezdrowo.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-03-30, 17:27    Odp: Wielkie zmiany

Yes sir.. Od czasu gdy pierwszy raz powiedziałeś "nie przesadzaj z tymi dodatkami" - nie dodaję już nic...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Woytaker 

Wiek: 30
Posty: 76
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-03-30, 17:30    Odp: Wielkie zmiany

Harmoszka napisał/a:
Raczej tak. Proponuję zobaczyć to na innej przeglądarce, lub wcisnąć klawisz F5.

Wybacz, ale idiotą nie jestem i wiem że przeglądarka przechowuje strony na dysku i niejednokrotnie wciskałem klawisz F5. Sprawdziłem pod IE (uzywam normalnie opery) i nie widzę różnic. Może faktycznie zmiany są kosmetyczne więc mi umknęły...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-30, 17:33    Odp: Wielkie zmiany

Tak sobie myślę, że jak chcecie robić "Encyklopedie Tabulatur" może by zrobić podział na:
albo style, albo tak: wykonawcy polscy, zagraniczni, biesiadne, religijne itd., a zagranicznych/polskich na konkretne nazwiska.
Jest to troszkę roboty jak sie domyślam, ale byłoby to bardziej czytelne i łatwiej byłoby cokolwiek znaleźć. Problem może stanowić tylko ilość tabów, bo na harmoszkę raczej się ich nie pisuje.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-03-30, 18:34    Odp: Wielkie zmiany

Jak będziesz miał jakiś konkretny plan (mniej więcej cały), zamieś go w osobnym topicu.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-03-31, 08:45    Odp: Wielkie zmiany

Jeśli chcesz wiedzieć jak forum wyglądało przed zmianami, zajrzyj TUTAJ . To jest nasza stara strona, ale prawidłowo odzwierciedla styl przed zmianami.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu