Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
jakub 

Wiek: 37
Posty: 15
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Formia
Wysłany: 2008-09-26, 15:04    [Ciekawostka] Przewodnik do jammowania,kurs CD

Witam, właśnie znalazłem taką aukcję.
http://www.allegro.pl/ite...przewodnik.html
co o tym myślicie?
_________________
"Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie." A.M.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-09-26, 20:52    Odp: [Ciekawostka] Przewodnik do jammowania,kurs CD

Firmowane przez Johna Gindicka, amerykańską sławę w dziedzinie nauki gry. Prowadzi obozy harmonijkowe, na których wykłada m. in. Gussow, chyba nawet Ricci. Ja bym brał :)
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jacoharp 

Wiek: 33
Posty: 57
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2008-09-27, 13:39    Odp: [Ciekawostka] Przewodnik do jammowania,kurs CD

Trafilem kiedys na ta propozycje na e-mulu. Z tego co pamietam miala okolo 230 stron. Przebrnalem przez okolo polowe. Pierwsza polowa zawierala takie najbardziej podstawowe informacje odnosnie tego jakie dzwieki mozna zagrac w bluesie. Ameryki w tej ksiazce nie odkrywaja. Wydaje mi sie ze wszystkie te informacje mozna znalezc na forum lub innych stronach harmonijkowych(w dodatku po polsku, a ksiazka po angielsku jest). Sama ksiazka jest napisana bardzo przystepnym jezykiem angielskim i material zaprezentowany jest w formie opowiesci o tym jak to jaskiniowce zaczeli grac bluesa i odkrywaja kolejne tajniki grania. Oryginalny sposob zaprezentowania wiedzy harmonijkowej.

Mam nadzieje ze ta ksiazka ktora spotkalem to wlasnie ta ksiazka, aczkolwiek moge mowic o kompletnie innej pozycji.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
jakub 

Wiek: 37
Posty: 15
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Formia
Wysłany: 2008-11-01, 01:40    Odp: [Ciekawostka] Przewodnik do jammowania,kurs CD

Witajcie wszyscy, powoli trace cierpliwosc do nauki, szukam jakichś pomocy i znalazlem to, może komuś sie przyda, ja niestety na bakier z angielskim:(
http://allegro.pl/item470...per_okazja.html
Owocnego dmuchania;-)
_________________
"Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie." A.M.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu