Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Włóczykijt.T 

Wiek: 33
Posty: 1
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2008-06-26, 16:03    [Rada] Nauka jazdy na harmonijce;)

Hej.. więc od czego by tu zacząć:) Może na początek od tego, co mam, a mam jakiegoś Parrota 10 kanałowego w tonacji C wartości powiedzmy 20 zł. Wiem, że jest to sprzęt do..$%^$, ale przymierzam się do kupna nowego.

Kompletnie nic nie umiem, harmonijkę mam od wczoraj.. próbowałem grać Whisky, lecz skutek jest, co najmniej nie taki jak powinien;)(Jeśli ktoś zainteresowany to mogę mu wysłać bo nagrałem;P). No i wreszcie moje pytania; bo tak się składa, że nie znam nikogo kto by mi mógł pomóc w grze, a samemu zajmie mi to kopę czasu. Potrzebuję jakiś wskazówek, jakiś rad.. Chciałbym też wiedzieć, jaki sprzęt powinienem sobie zakupić..



pozdrawiam spontanicznie z lekką nutką erotyzmu i z góry dziękuję za pomoc.. heeej;)
_________________
In life only moments are beautiful
Ricardo Riedel
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aris2423 


Wiek: 33
Posty: 168
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-06-26, 16:14    Odp: [Rada] Nauka jazdy na harmonijce;)

moze na poczatek probuj zagrac proste melodyjki, dzieki temu nauczysz sie trafiac w pojedyncze kanały. Co do sprzetu to zalezy ile masz kasy, jesli posiadasz jakies 100 zeta to kup sobie Hohner Special 20 za 80 dych- jesli juz bedziesz mial cos takiego to mozesz zaczynac uczyc sie roznych podciagow i innych technik. Co do samej nauki to sluchaj roznych nagran probuj to nasladowac, czytaj o technikach, tak jak ja teraz sie ucze :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
bartek215 


Wiek: 35
Posty: 153
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Lewin Brzeski
Wysłany: 2008-06-26, 18:41    Odp: [Rada] Nauka jazdy na harmonijce;)

80 dych!! wow drogi sprzęt :D 80 zł to rozumiem :cool: Na początek naucz sie wydobywać czysty dźwięk reszta przyjdzie z czasem. Najważniejsze jak juz kolega wyżej wspomniał to słuchać i słuchać... Wszystko przyjdzie w swoim czasie tylko trochę checi
_________________
A my siedzimy... Nic się nie dzieje...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aris2423 


Wiek: 33
Posty: 168
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-06-26, 19:12    Odp: [Rada] Nauka jazdy na harmonijce;)

bartek215, no jasne :) to jest taka specjalna wersja tej harmonijki, zrobiona ze złota albo pozlacana :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu