Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-05-26, 00:04    [GP II] HB III - wyniki i komentarze

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników tej edycji HB! Z wielką przyjemnością ogłaszam, że tytuł otrzymuje:

[b]Lady_Stardust[/b] z wynikiem 13 punktów

Na drugim miejscu: Maciek Draheim - 11 punktów, a na trzecim kamilteau, który zdobył ich 9.

Oto pełna lista:

Lady_Stardust 3 2 1 1 1 1 2 2 = 13

Maciekdraheim 1 2 1 1 1 3 2 = 11

kamilteau 1 1 2 2 1 2 = 9

SZCZYPIOR 1 2 2 1 1 1 = 8

maciekkooperski 1 1 1 = 3

Osaosowski 1 1 1 = 3

aeroarte = 0

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję a Zwycięzcę namawiam do przesłania nowego podkładu Szczypiorowi. Zapraszam do komentowania!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
maciekkoperski 

Wiek: 48
Posty: 51
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Puszcza Knyszńska
Wysłany: 2008-05-26, 00:30    Odp: [GP II] HB III - wyniki i komentarze

Na początek - gratulacje dla LS . Ja jestem zadowolony, jak na pierwszy start to i tak za dobrze, pomijając fakt że przygrywałem na SS :) Korzystając z okazji hehe - aeroarte spróbój zagrać nie tak studyjnie w tej komorze do lakierowania , nagraj do mika normalnie w słuchawach przy kompie efekt murowany, pozdrawiam serdecznie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gilva53 

Wiek: 71
Posty: 181
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-26, 01:47    Odp: [GP II] HB III - wyniki i komentarze

Serdeczne gratulacje dla zwyciężczyni!!! Gratulacje dla wszystkich uczestników. Podkład był bardzo trudny. Analiza Waszych wykonań wymaga trochę czasu i skupienia, a obecnie z jednym i drugim mam trochę kłopot. Na parę dni idę do "warsztatu" w celu naprawienia paru "podzespołów". Mam nadzieję, że za około tydzień dam radę opisać dokładnie swoje wrażenia.
Pozdrawiam bardzo serdecznie ;)
_________________
"Nie ma rzeczy trudnych, są tylko niedostatecznie wyćwiczone" (Bartosz Łęczycki)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2008-05-26, 15:28    Odp: [GP II] HB III - wyniki i komentarze

HURA HURA HURA! Zdobyłem pierwsze punkty! I to AŻ trzy! :D Dzięki tym którzy na mnie głosowali, gratuluje zwycięzcom i pozdrawiam wszystkich uczestników :)

PS sory za off- top wiem że to temat na komentowanie prac innych ale musiałem :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Tysek 

Wiek: 30
Posty: 79
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Sierakowice
Wysłany: 2008-05-26, 17:09    Odp: [GP II] HB III - wyniki i komentarze

Pozwolę sobie skomentować jedną pracę. Osaosowski, na początku sfałszowałeś, później trochę "skrobałeś" (nie wiem jak inaczej opisać, ale takie dziwne uczucie miałem), ale poza tym było dobrze. Popracuj nad dokładnymi podciągami i będzie OK.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-05-26, 18:44    Odp: [GP II] HB III - wyniki i komentarze

Ja również gratuluję Lady, Maćkowi i wszystkim uczestnikom, bo poziom był bardzo wyrównany. Podkład był może nie tyle trudny, co zwyczajnie nie pasował do brzmienia harmonijki. Stąd może trudności w ocenianiu prac (zauważyłem, że nawet nie wszyscy uczestnicy podjęli się oceny prac swoich współzawodników, co do tej pory było niepisaną regułą HB). Sam miałem z tym problem :) Zatem czkam już na następną edycję :harp:
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2008-05-26, 18:55    Odp: [GP II] HB III - wyniki i komentarze

Gratuluję wszystkim uczestnikom i oczywiście zwycięzcom . aeroarte = 0 ,ale ciszę się ,że ruszyłem tę edycję - nieskromnie mówiąc . Ostrzę już stroiki do następnej. Mam nadzieje ,że podkład będzie OK.

Pozdrawiam JK.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 34
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-05-28, 13:17    Odp: [GP II] HB III - wyniki i komentarze

Generalnie to tym razem chorobą uczestników był brak rytmiczności. Ale plus dla tych, którzy postarali się grać w jakimś stopniu funkowo- czyli Maciekdraheim i Szczypior. Pozwolę sobie troszkę pokomentować :)
MaciekD- jak zawsze bez popisywania się i nadmiernej ilości niepotrzebnego efekciarskiego badziewia, czyli dla Ciebie plus. I plus za przekroczenie magicznej granicy 6 kanału ;) Było też fajoskie brzmienie. Spoko klimacik wyczarowałeś.
MaciekK- było coś irytującego w Twoim nagraniu. Chaotyczne strasznie. Zero pomyślunku ;) I te dziwne wibrata. I te szybkie momenty, które nie za bardzo wychodziły... W rezultacie troche to brzmi jakby jakaś pszczoła latała koło ucha. Ja jestem na nie.
Kamilteau- dałam Ci punkcika, bo było to wesołe takie, radosne i świerze jak powiew wiosennego wiatru :D
Szczypior- strasznie lubię Twoje brzmienie :) i też wybiłeś się ponad 6 kanał! Momentami wyczuwam kryzysy w Twoim nagraniu- brak pomysłu? To nie był występ Twojego życia, ale mnie się podobało.
Aero... hmm... strasznie powoli robisz postępy. W moim uchu Twoje nagrania, przynajmniej te na HB, to jeden wielki harmonijkowy bełkot. Ale ćwicz, ćwicz, nie zajmuj się pierdołami tylko trenuj.
Osa- postępyyyy! To się chwali! Słyszę tutaj zalążek naprawdę fajnego nagrania. Pnij się dalej, stary, będą z Ciebie ludzie.
A teraz ide poszukać jakiegoś miażdżącego podkładu do najstępnej edycji :]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2008-05-28, 18:10    Odp: [GP II] HB III - wyniki i komentarze

maciekkoperski - tak ,to każdy robi ,a ja chcę trochę inaczej - taki już jestem.
Lady_Stardust - Twoja gra bardzo mi się podoba ,czego daję wyraz w głosowaniach, krytycznie ocenić jej nie umiem ,bo się na tym nie znam. Mój występ w tej edycji jest totalną kichą ,zupełnie nie wiedziałem jak to zagrać ,ale właśnie niskim poziomem zachęciłem innych do udziału - tak mi się przynajmniej wydaje .
Teraz co do pierdół , to dla większości to, czym się zajmuję to pierdoły i moje życie się z nich składa - ale one dla mnie są ważne i dają mi zadowolenie , a czasami nawet chleb i harmonijka to też jedna z nich.....
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 34
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-05-28, 18:29    Odp: [GP II] HB III - wyniki i komentarze

Przepraszam, jeśli tak to zrozumiałeś. Widać mierze innych swoją miarą.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu