Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Menio 


Wiek: 36
Posty: 7
Skąd: Krosno
Wysłany: 2007-01-14, 14:08    [Traveller] Co sądzicie ?


Moja druga harmonijka, po wykończonym przeze mnie silver starze:) Jeśli ktoś już opanował podstawy, to mogę mu ją z czystym sumieniem polecić. Swobodnie można grać na niej coś z repertuarów bluesa, country czy folk:)

Sprzęt jak jak na razie nie zawodzi, dźwięki wydobywa się łatwo, moja przepona bardzo polubiła ten instrument ;-) Dodatkowym plusem jest jeansowy pokrowiec, solidny i ładnie wykonany, doceniłem jego funkcjonalność na ogniskach gdzie co jakiś czas trzeba było bezpiecznie przechować harmonijkę:)

Travellera mimo wszystko nie mam zbyt długo, więc chciałbym się dowiedzieć co myślicie o tej harmonijce hohnera, no i od weteranów którzy mieli z nią styczność, czy dobrze się sprawowała:)

Pozdrawiam.
_________________
Gdzie tak keja, a przy niej ten jacht ? STARY JACHT !!! Gdzie ta koja, wymarzona w snach ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Woytaker 

Wiek: 30
Posty: 76
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-04-15, 07:40    Odp: [Traveller] Co sądzicie ?

Mi ta harminijka troche się nie podoba. Lepiej zainwestować w coś droższego (np. Marine Band). Traveller troche zbyt przypomina mi Silver Stara, znaczy nie jest to źle, ale wiadomo że Silver kosztuje 25 zł, a traveller ok.50 więc wypadałoby żeby tez ładniej wyglądał. Ale tak pozatym to fajna harmonijka, i pewnie dobrze grająca. ;)
Nt. pokrowca dla mnie wygodniejszy jest plastikowy, ponieważ w większym stopniu zabezpiecza harmonijkę przed uszkodzeniem.
Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Szczotker 

Wiek: 31
Posty: 244
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-04-15, 09:52    Odp: [Traveller] Co sądzicie ?

Plastykowy pokrowiec jest ładniejszy ;]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Duduś 

Wiek: 31
Posty: 174
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2007-05-23, 18:26    Odp: [Traveller] Co sądzicie ?

chciałbym ponowić ten temat i dowiedzieć się waszych opinii na temat tej harmonijki.

ps. według mnie jeśli chodzi o pokrowiec to na ogniska itp. jest lepszy jeansowy a nie plastikowy... :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
annoth 

Wiek: 34
Posty: 9
Skąd: Sanok
Wysłany: 2008-01-19, 01:31    Odp: [Traveller] Co sądzicie ?

Mniejsza o pokrowiec :P
Ma może ktoś coś do powiedzenia na temat tego modelu? Bo jak na razie to tylko jedna osoba wypowiedziała się odnośnie jakości sprzętu, a ciekawi mnie opinia kogoś jeszcze.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."

(c) mjuzik
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mat 

Posty: 27
Skąd: Libiąż
Wysłany: 2008-01-23, 16:54    Odp: [Traveller] Co sądzicie ?

Jeśli chodzi o harmonijkę, to chyba to samo rozwiązanie co w Hohner Adventure. Plastikowy korpus, trochę wygodniejsza od Silverow, w miarę łatwe podciągi.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
maciej53 

Wiek: 29
Posty: 9
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2008-05-15, 20:02    Odp: [Traveller] Co sądzicie ?

mat napisał/a:
Jeśli chodzi o harmonijkę, to chyba to samo rozwiązanie co w Hohner Adventure. Plastikowy korpus, trochę wygodniejsza od Silverow, w miarę łatwe podciągi.
popieram aproppo środka znalazłem 5 śrub + te dwie co są na zewnątrz=7 śrubek Używam od 2,5 tygodnia i jest bardzo fajna
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu