Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2008-04-24, 20:26    Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

Kolega prosił bym zrobił mu reklamę na forumie więc ośmielę się to zrobić. Robi on różniaste elektroniczne zabawki jak: wzmacniacze, preampy, przed wzmacniacze mikrofonowe, miksery itd. Pyta na co mają zapotrzebowanie harmonijkarze ( ja mu nie powiem bo narazie nie planuje grać elektrycznie, bo i nie było by gdzie)

"te przed wzmacniacze do mikrofonów można podłączyć pod wzmak lub wejście aux we wierzy" - tłumaczy
"mixer 2 kanałowy czyli-> 1 kanał ma wejście 10mV[mikrofon] a drugi 750mV czyli mp3/pc/cd/inne śmieci co maja wyjście na słuchawki on kończy to w 1 sygnał i może podać na wzmak" - kontynuuje :D

czy jest to solidne wykonanie to wam powiem
nie długo bo ma mi dać jakiś prototyp czegoś na testy więc wrzucę jakąś próbką dźwiękową i zdjęcia. Jak kto planuje pobawić się takimi urządzeniami a nie stać go na normalne ze sklepu to może produkty mego kolegi okażą się dobrym rozwiązaniem :)

pozdrawiam "osa"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
grabarz 


Posty: 96
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-04-25, 10:01    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

Wstępnie mógłbym zgłosić zapotrzebowanie na taki przedwzmacniacz. Z jednej strony dziurka na duży jack i ewentualnie na te śmieci ze słuchawkami, a z drugiej wyjście też na duży jack, żeby można było do pieca podłączyć. Ile twój kolega chce za takie rzeczy?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-04-25, 15:58    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

No właśnie ile taka przyjemność??
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
pizdzik 

Posty: 13
Skąd: INOWROCŁAW
Wysłany: 2008-04-26, 19:47    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

grabarz, ja to "ten kolega"- zarejestrowałem sie zeby na bierzaco sledzic temat i odpowiedac na pytanka... :P

Napisz mi dokładniej jaki mikrofon i jakie wejscie w piecyku[pod piecyk od razu idzie mic? czy mozesz podłonczyc np. mp3?]?

Koszt to od 50 do 90 pln- zalezy od "wybajerzenia" ;)

[ Dodano: 2008-04-26, 20:49 ]
Kolega Osaosowski, potwierdzi moja tozsamosc w poniedziałek-teraz nie ma dostepu do neta.

POZDRAWIAM
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
grabarz 


Posty: 96
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-04-27, 09:28    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

Mikrofon to starodawny Grundig z przerobionym wejściem na duży jack. Kolega Kuba pokazywał coś takiego: http://allegro.pl/item352..._222_ma222.html

Mnie interesuje to samo, tylko z dwiema dziurami typu duży jack, dobrze, gdyby miało taki potencjometr, a jeśli cena zależy od bajerów, to nie potrzebuję wejścia na mp3 i inne urządzenia grające ze słuchawkami.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
pizdzik 

Posty: 13
Skąd: INOWROCŁAW
Wysłany: 2008-04-27, 13:24    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

Nie zrozumielismy sie... te bajery to np:
>regulacja tonów wysokich, srednich, niskich
>pogłos
>sumaryczne podbcie pewnych czestotliwosci
>...

Potencjometr od głosnosci to standard a nie zaden nieziemski tuning :)

Cena takiego cuda to ok 40-50PLN- wszystko zalezy od mic[pojemnosciowy-drogo bo zeby działał potrzebuje 48V-a takie trafo troche kosztuje...,dynamiczny-troche taniej]

Hmmm...stary grundig to mi nic nie mówi [wybaczcie nie siedze w mic.] no chyba ze ktos da link do notki produceta tego sprzeciku ;-)

Dokładnom cenen powiem jak juz bede miał czesci i zkelce cos... :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-04-27, 15:14    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

No tak czyli nie tylko preampy tylko również wzmaki jako wzmaki ogólnie
lampowe wchodzą w gre? jakie tom a brzmienie??
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
pizdzik 

Posty: 13
Skąd: INOWROCŁAW
Wysłany: 2008-04-27, 21:28    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

Raczej lampka nie bo to koszt od 600zł-10 000PLN... Głowneie scalki i tranzystory...

Prosty wzmac na scalku to ok 10-30 zł[zaleznie od mocy], Tranzystory to juz tak od 50zl w góre...

Jezeli ktos by chciał sam wykonac to nie ma problemiku! Moge przygotowac "KIT" :)

[ Dodano: 2008-04-27, 22:32 ]
Mówie o lampkach "przyzwoicie grajacych"...

Apropo lampki to polecam odwiedzic zobaczyc ten topic:
:D http://diyaudio.pl/viewto...365f652a#142672 :D

Tylko zebym nie musiał zwracac kosztów pobytu u dentysty jak komus szczeka opadnie z wrazenia! :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
grabarz 


Posty: 96
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-04-28, 10:35    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

To jest mikrofon dynamiczny. Był chyba dołączany do takich tape recorder (nie wiem, jak to nazwać po polsku): http://images.google.pl/i...ficial%26sa%3DN

Tyle o nim wiem. Jeśli trzeba, mogę zrobić zdjęcie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2008-04-28, 10:45    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

a odnośnie vivanco - on ma na drugiej stronie dwa wejścia duży jack (L i P), oraz przełącznik mono stereo.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
pizdzik 

Posty: 13
Skąd: INOWROCŁAW
Wysłany: 2008-04-30, 21:17    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

Ale to chyba nie ma wielkiego znaczenia bo chyba nie wiedziałem zeby w jakims utworze grały 2 harmoszki równoczesie? Przynajmniej mi tak sie wydaje-moze sie myle?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2008-04-30, 21:27    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

Ale Krzychu robisz furrore tutaj! Bym nie pomyślał że taka reklama na forum może tyle dać :D a przypominam Ci że masz mi wreszcie zrobić (i przywieźć ) na testy to coś tam co mówiłeś! :D przyspiesz trochę! ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
pizdzik 

Posty: 13
Skąd: INOWROCŁAW
Wysłany: 2008-05-02, 08:05    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

Mixer jest juz zrobiony i wytestowany....-bede miał troche czasu to ci poduce na testy... aha musisz sobie kupic kabel CHINHE[ten co z tyłu do wiezy podpinasz...]

[ Dodano: 2008-05-02, 09:10 ]
licze ze wystawisz obiektywnom opinie o moim sprzecie ;-)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2008-05-02, 08:16    Odp: Reklama Wzmacniaczy, Preampów i tym podobnych rzeczy

Jak się go kiedykolwiek doczekam... bo kiedyś mi podrzucisz ale kiedy!? :D a kabel mam to po co mi drugi? Nie odpisuj, powiesz mi jak przywieziesz tego mixera ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu