Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Burber 


Wiek: 32
Posty: 218
Otrzymał 7 punkt(ów)
Wysłany: 2008-02-23, 14:45    Odp: Narkotyki

Nie piłeś śliwowicy, ta franca ma 70%
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Świstak 

Wiek: 35
Posty: 12
Skąd: Zielona Góra/Poznań
Wysłany: 2008-04-01, 22:54    Odp: Narkotyki

A ja:
-Nie palę, nie paliłem;
-Nie piję, nie piłem;
-Nie biorę, nie brałem.

I jest super:)
_________________
Literka Z, literka H, literka P
JAK ZHP!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Tysek 

Wiek: 30
Posty: 79
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Sierakowice
Wysłany: 2008-04-03, 18:47    Odp: Narkotyki

Cytat:
-Nie palę, nie paliłem;
-Nie piję, nie piłem;
-Nie biorę, nie brałem.

To tak jak ja. I się tym szczycę.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sygi 

Wiek: 31
Posty: 153
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Przysucha
Wysłany: 2008-04-03, 19:38    Odp: Narkotyki

Tysek napisał/a:
Cytat:
-Nie palę, nie paliłem;
-Nie piję, nie piłem;
-Nie biorę, nie brałem.

To tak jak ja. I się tym szczycę.

Me too. :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
azazel 


Wiek: 35
Posty: 31
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2008-04-03, 20:38    Odp: Narkotyki

Ciotka mi kiedyś powiedziała :D : "Wszystko jest dla ludzi, ale tylko dla tych mądrych" i chyba coś w tym jest ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pixel 


Wiek: 35
Posty: 5
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-04-04, 13:12    Odp: Narkotyki

Sygi napisał/a:
Tysek napisał/a:
Cytat:
-Nie palę, nie paliłem;
-Nie piję, nie piłem;
-Nie biorę, nie brałem.

To tak jak ja. I się tym szczycę.

Me too. :D


Nie ma się czym szycić, to wcale nie znaczy, że jesteście jacyś wyjątkowi, że "potraficie oprzeć się tym złym używkom!" :]
_________________
jid: pixel88@jabster.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-04-04, 13:23    Odp: Narkotyki

Pixel chyba nie wmówisz tu nikomu, że to są środki lecznicze :D
Bardzo dobrze że nie próbowali !!!
Ja papierosy próbowałem "z kumplem za garażem" ale po jednym zaciągnięciu się i natychmiastowym zakrztuszeniu powiedziałem NIE
Nartkotyków nigdy nie probowalem
Alkohol- wszystko dla ludzi (Z ROZUMEM)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pixel 


Wiek: 35
Posty: 5
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-04-04, 13:34    Odp: Narkotyki

Ale dla mnie styl "Jestem cool bo nie pale/pije/biore" jest słaby... tani... głupi... nie palisz/pijesz/bierzesz? ok, good for you... ale czym się tu chwalić/szczycić? Mamy brawa bić dla tych panów? 0_o
_________________
jid: pixel88@jabster.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Marlionkk 

Wiek: 35
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2008-04-04, 13:46    Odp: Narkotyki

SZCZYPIOR: Z Papierosami ja tak samo...Jak sie kiedyś zaciągnąłem porządnie to myslałem ze płuca wypluje...Teraz potrafie sie zaciągnąć, ale papierosów nie pale.
Alkochol czasem...Z kumplami na piwku albo na imprezkach coś mocniejszego:D
Zdaża mi sie zapalić Marichuane, przyznam, ale:
1) Jak ktoś ma
2) w Urodziny albo w święta...............wyjątek Woodstock:D
Wiec pare razy na rok pozwalam sobie na marysie:D

Wszystko dla ludzi, nie?....(Z Umiarem)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Tysek 

Wiek: 30
Posty: 79
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Sierakowice
Wysłany: 2008-04-04, 15:11    Odp: Narkotyki

Pixel napisał/a:
Ale dla mnie styl "Jestem cool bo nie pale/pije/biore" jest słaby... tani... głupi... nie palisz/pijesz/bierzesz? ok, good for you... ale czym się tu chwalić/szczycić? Mamy brawa bić dla tych panów? 0_o


Sory bardzo, ale chcesz powiedzieć, że ty jesteś cool bo palisz/bierzesz/pijesz? Nie mówię, że masz mi bić brawa, ale to chyba dobrze, że potrafię się oprzeć nałogom, co nie?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-04-04, 16:15    Odp: Narkotyki

Szczycić może się ten, kto panuje nad sobą i swoim zachowaniem. Jeżeli ktoś potrafi pić z umiarem, to jest to powód do zadowolenia, bo nad sobą panuje. Jeżeli ktoś jest niezłomny i nie pije, to też chwała mu za mocny charakter. Ale jeżeli chodzi o branie narkotyków, to nie widzę w tym żadnego powodu do dumy i bardzo cenię tych, którzy nie biorą. Poza tym chyba nie robimy tego dla innych tylko przede wszystkim dla siebie, prawda?? :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pixel 


Wiek: 35
Posty: 5
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-04-04, 17:23    Odp: Narkotyki

Tysek napisał/a:
Pixel napisał/a:
Ale dla mnie styl "Jestem cool bo nie pale/pije/biore" jest słaby... tani... głupi... nie palisz/pijesz/bierzesz? ok, good for you... ale czym się tu chwalić/szczycić? Mamy brawa bić dla tych panów? 0_o


Sory bardzo, ale chcesz powiedzieć, że ty jesteś cool bo palisz/bierzesz/pijesz? Nie mówię, że masz mi bić brawa, ale to chyba dobrze, że potrafię się oprzeć nałogom, co nie?


Oprzeć nałogom? a miałeś już jakiś nałóg?
Dobrze, że potrafisz się oprzeć presji środowiska, i robisz to co chcesz, a nie to co inni Ci wmawiają. Tylko dla mnie NIE JEST to coś czym można się poszczycić, to powinno być normalne, że każdy ma swój wewnętrzny kompas moralny.

Co do mnie, to ja nie palę, nie biorę, z alkoholu piwo i wino piję. I mogę się tym równie dobrze "poszczycić" jak Ty ze swoim nie paleniem/piciem/braniem. Stawiam to na równi, i wcale nie uważam, że jestem cool, taki był mój świadomy wybór, taką ścieżkę obrałem... wszystko...

Cytat:
Jeżeli ktoś potrafi pić z umiarem, to jest to powód do zadowolenia, bo nad sobą panuje.


Niekoniecznie.

Cytat:
Jeżeli ktoś jest niezłomny i nie pije, to też chwała mu za mocny charakter.


Chore jest takie społeczeńswo, w którym trzeba mieć mocny charakter, aby się opierać, rzeczom których nie chcemy. Wolę wersję, że to ludzie słabej woli dają się wciągnąć w coś, mimo, że zadają sobie sprawe, że tego nie chcą.

Jeszcze raz podkreśle, to jest normalne, a nie wyjątkowe, NIE MA się czym szczycić, ale za to jest co potępiać wiele innych (uległych) osób.

Cytat:
Ale jeżeli chodzi o branie narkotyków, to nie widzę w tym żadnego powodu do dumy i bardzo cenię tych, którzy nie biorą.


Narkotyki to bardzo kruchy temat. Dlaczego cenisz osoby które nie biorą?
_________________
jid: pixel88@jabster.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-04-04, 17:54    Odp: Narkotyki

Pixel napisał/a:
Chore jest takie społeczeńswo, w którym trzeba mieć mocny charakter, aby się opierać, rzeczom których nie chcemy.


Niestety, społeczeństwo jest chore, a opieranie się temu, czego nie chcemy jest codziennością. A dlaczego cenię ludzi, którzy nie biorą? Bo, tak na dobrą sprawę, po co brać? Dla fazy? Żeby popisać się w towarzystwie? Żeby się zabawić? Pierwsze dwie rzeczy przemilczę, a bawić się można przecież nie trując się. Może ktoś powie, że alkohol też truje. Owszem, ale pochodzi z legalnego źródła (o ile nie kupujemy go na bazarze) i w dużej mierze możemy powiedzieć, że wiemy i widzimy co pijemy.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-04-04, 19:04    Odp: Narkotyki

Kamil, teraz nasuwa się pytanie o czym konkretnie mówisz i czy masz doświadczenie z używkami o których wspominasz, że oceniasz... Ja osobiście niczego nie 'brałem', ale owszem- zdarzyły się momenty które przerwały chwilowo świadomość.. To znaczy że jestem gorszy? hehehe... Raczej młody i próbuję żyć. Jak dla mnie- każdy ma prawo próbować, a pojęcie "legalności" jest bardziej w kwestią polityki państwa. Na ten przykład w Holandii marihuana jest legalna więc teraz co... któryś z Holendrów ma mówić "po co pić, skoro można zapalić"?

Żyj i daj żyć innym - tak podsumuję swoją wypowiedź.


PS dawno mnie tu nie było ;)
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Tysek 

Wiek: 30
Posty: 79
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Sierakowice
Wysłany: 2008-04-04, 19:45    Odp: Narkotyki

Pixel napisał/a:
Dobrze, że potrafisz się oprzeć presji środowiska, i robisz to co chcesz, a nie to co inni Ci wmawiają. Tylko dla mnie NIE JEST to coś czym można się poszczycić, to powinno być normalne, że każdy ma swój wewnętrzny kompas moralny.


No przecież właśnie piszę, że JA się tym szczycę. Czy ja napisałem, że to powinno być dla ciebie coś czym możesz się poszczycić? A jak ty traktujesz nie pijących to nie mój interes. Ja się szczycę, że nie mam nałogu narkotykowego, nie piję i nie palę.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pixel 


Wiek: 35
Posty: 5
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-04-04, 20:31    Odp: Narkotyki

Tysek napisał/a:
Pixel napisał/a:
Dobrze, że potrafisz się oprzeć presji środowiska, i robisz to co chcesz, a nie to co inni Ci wmawiają. Tylko dla mnie NIE JEST to coś czym można się poszczycić, to powinno być normalne, że każdy ma swój wewnętrzny kompas moralny.


No przecież właśnie piszę, że JA się tym szczycę. Czy ja napisałem, że to powinno być dla ciebie coś czym możesz się poszczycić? A jak ty traktujesz nie pijących to nie mój interes. Ja się szczycę, że nie mam nałogu narkotykowego, nie piję i nie palę.


Nic nie zrozumiałeś, doświadczenie Cie nauczy. Pozdrawiam.
_________________
jid: pixel88@jabster.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-04-04, 22:41    Odp: Narkotyki

Conex napisał/a:
teraz nasuwa się pytanie o czym konkretnie mówisz i czy masz doświadczenie z używkami o których wspominasz, że oceniasz...


Ja też niczego nie "brałem", więc jakichś własnych doświadczeń z narkotykami nie mam i nie mam zamiaru mieć - to mój świadomy wybór. Wypić - owszem - czasem się zdarzyło. Co do palenia - dla mnie papierochy po prostu śmierdzą.

Conex napisał/a:
Na ten przykład w Holandii marihuana jest legalna więc teraz co... któryś z Holendrów ma mówić "po co pić, skoro można zapalić"?


Tak naprawdę to do coffeeshopów najczęściej zaglądają spragnieni trawy turyści. A samo przyzwolenie zmieniło raczej niewiele, bo - nie oszukujmy się - jeżeli ktoś chce znaleźć dostęp do prochów, to i tak go znajdzie.

Conex napisał/a:
To znaczy że jestem gorszy? hehehe... Raczej młody i próbuję żyć.


Każdy próbuje żyć i popełnia czasem błędy. Wcale nie potępiam ludzi, którym zdarzyło się stracić świadomość na jakiejś imprezie czy gdziekolwiek. Człowiek ma taką naturę, że szuka, poznaje i często zdarza mu się sparzyć, ale powstaje i żyje dalej.

Conex napisał/a:
Żyj i daj żyć innym


Święte słowa :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Radkiewicz 

Wiek: 34
Posty: 96
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Głubczyce
Wysłany: 2008-04-05, 13:26    Odp: Narkotyki

ja paliłem trawke przez jakieś dwal ata i to bardzo dużo.Rozumiem można od czasu do czasu na jakiejś imprezie przypalić i napewno nie popadnie sie w nałóg z reszta trawka nie wciąga tak jak fajki ale bez przesadyzmu.Wiem po sobie że jeśli często pali sie trawe to strasznie wypływa to an emocje.Dałem sobie z tym spokój wole alkohol;D
_________________
Tylko Blues jest już ze mną
znajdzie mnie nawet w ciemno!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mymus91 

Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-05, 13:46    Odp: Narkotyki

Elo... ja nie pale, nie pije i sie ty szczyce a ze popijam czasem to nic nie znaczy przezcierz jak juz wczesniej pisano "wszystko jest dla ludzi" Pewnie bedziecie zadawac pytania czemu pije?? Niewiem chyba szukam ucieczki przed swiatem i to mi pomaga dzieki temu czuje sie wolny... ale czy dobrze postepuje to nieiwem i wtedy latwiej wyrazic mi emocje
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
grabarz 


Posty: 96
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-04-05, 14:48    Odp: Narkotyki

mymus91, czyli chcesz, żebyśmy cię przytulili i powiedzieli, żebyś się nie martwił?

Osobiście jestem przeciwnikiem narkotyków, bo bardzo ograniczają możliwości umysłu. Palenie trawy daje jakąś kiepską iluzję bycia kimś wyjątkowym. Kiedyś miałem zamiar spróbować czegoś mocniejszego, ale w tej chwili uważam, że byłem bardzo głupi.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-04-05, 19:09    Odp: Narkotyki

Aha.... i kłócicie się o to, czy jest się fajnym bo sie pije, pali, bierze czy jest się fajnym bo się nie pali, nie pije, nie bierze
- jeśli tak to GRATULACJE :] :] :] :] :] :] :/ :/ :/



na harmonijce proponuje pograć
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-04-05, 21:41    Odp: Narkotyki

SZCZYPIOR napisał/a:
na harmonijce proponuje pograć


Jeszcze się okaże, że harmonijka też jest nałogiem :P
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Marlionkk 

Wiek: 35
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2008-04-05, 23:13    Odp: Narkotyki

kamilteau napisał/a:

Jeszcze się okaże, że harmonijka też jest nałogiem :P


Ojj jest nałogiem jest:P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-04-06, 09:13    Odp: Narkotyki

Jest jest :D , ale pożytczenym :D Jak sie źle dmucha to zwiększa objętość płuc, a jak sie dobrze dmuycha to ziwększa pojemność przepony :P
Chociaz w sumie nałogi tzn papierosy i alkohol też są pożyteczne, tylko że dla państwa, akcyza podatki....
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
gilva53
gilva53 

Wiek: 71
Posty: 181
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-06, 12:01    Odp: Narkotyki

Brawo Szczypior!!! :)
_________________
"Nie ma rzeczy trudnych, są tylko niedostatecznie wyćwiczone" (Bartosz Łęczycki)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-04-06, 13:48    Odp: Narkotyki

A przy okazji harmonijka bywa wykorzystywana w leczeniu chorób układu oddechowego. Gdzieś w Stanach takie akcje są przeprowadzane.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-04-06, 14:17    Odp: Narkotyki

Maciekdraheim napisał/a:
A przy okazji harmonijka bywa wykorzystywana w leczeniu chorób układu oddechowego.


A także przy leczeniu złego nastroju :harp:
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mymus91 

Wiek: 32
Posty: 24
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-06, 23:24    Odp: Narkotyki

Tak a takze leczy gdy ma sie zly nastruj. Prawda PzDr
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-04-07, 10:16    Odp: Narkotyki

Heh, dopiero teraz spojrzałem na wiek osób które szczycą się na tym forum brakiem nałogów... 14 / 15 lat. Śmiać się czy płakać?

Jeśli dobrze pamiętam- już o tym mówiliśmy dlatego nie rozwijam dalej tematu.
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-04-07, 12:15    Odp: Narkotyki

Dobrze, że ktoś zauważył ten skromny fakt :P .
P.S.
Dawno Cie nie było na forum Conex, P.S.2 Zapraszam Cie do HB które wczoraj otwarłem, jest podklad w 5 tonacjach, więc na pewno będziesz mógł skorzystac jeśli czas ci odpszie, nie mniej - zapraszam !!!!
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu