Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-03-22, 22:30    [Harmonijkarz/Bluesman] Rod Piazza

Z istnienia takiego kogoś jak Rod Piazza zdawałem sobie sprawę już dawno, ale dopiero wczoraj naszło mnie, żeby trochę go posłuchać.

http://pl.youtube.com/wat...feature=related - Rod Piazza & The Mighty Flyers, poza Rodem moim zdaniem na uwagę zasługuje wymiatająca na klawiszach Honey Alexander :D

http://pl.youtube.com/wat...feature=related - po prostu kawał dobrego bluesa ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-03-22, 22:55    Odp: [Harmonijkarz/Bluesman] Rod Piazza

Piazza jest nieziemski. Płyty, np. For the chosen who, czy Thrill Ville wymiatają!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gilva53 

Wiek: 71
Posty: 181
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-25, 11:28    Odp: [Harmonijkarz/Bluesman] Rod Piazza

Z ogromną przyjemnością chciałem poinformować wszystkich (którzy jeszcze o tym nie wiedzą), że Bartek "Boruta" Łęczycki, po raz trzeci z rzędu, został zwyciezcą plebiscytu kwartalnika Twój Blues na najlepszego, w Polsce, harmonijkarza roku 2007!!! Zwieńczeniem plebiscytu, połączonym z wręczeniem trofeów będą dwa ogromne koncerty w Chorzowie i Zakopanem. Moja radość wynika stąd, że miałem przyjemność, kilka razy, uczstniczyć w kapitalnych warsztatach prowadzonych przez Bartka w Otwocku. Z tego powodu przywłaszczyłem sobie samozwańczo miano ucznia tego genialnego muzyka i harmonijkarza. To u jego boku, w maju ubiegłego roku, katowałem do znudzenia "kurki trzy", starając się trafiać pracyzyjnie w pojedyncze kanały. Bartek demonstrował nam też, nieco później, sposoby wykonywania obniżeń (podciągów).
Starając się być maksymalnie obiektywnym uważam, że najwybiBartosz Łęczycki jest [b]jednym z najwybitniejszych harmonijkarzy w Europie i... na świecie![/b]!! Już teraz, będąc młodym człowiekiem gra wszystkie gatunki muzyki, posługuje się swobodnie takimi technikami jak overblow i overdraw. Zachęcam przy tej okazji do odwiedzania mojego kanału w You Tube, gdzie kunszt Bartka wyłożony jest bardzo przystępnie.
Pozdrawiam serdecznie :)
_________________
"Nie ma rzeczy trudnych, są tylko niedostatecznie wyćwiczone" (Bartosz Łęczycki)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
jasiek 


Wiek: 29
Posty: 68
Skąd: Połczyn-Zdrój
Wysłany: 2008-03-25, 15:52    Odp: [Harmonijkarz/Bluesman] Rod Piazza

No ładnie wymiata :D przyjemnie słuchać co robi z harmonijką ;]
_________________
"Te same mury od rana, te same stoły odrapane"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gilva53 

Wiek: 71
Posty: 181
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-25, 16:28    Odp: [Harmonijkarz/Bluesman] Rod Piazza

Przepraszam, nie tu gdzie trzeba wpisałem posta. Widzę, że nasz "jasiek" to przy mnie pikuś :]
_________________
"Nie ma rzeczy trudnych, są tylko niedostatecznie wyćwiczone" (Bartosz Łęczycki)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu