Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
hipekhop 

Wiek: 32
Posty: 12
Skąd: Brwinów
Wysłany: 2008-03-19, 12:42    [Sprawy techniczne] Błąd- po napisaniu posta pojawia się coś

Witam.
Zawsze, kiedy wysyłam posta, wyskakuje mi taka strona:
Cytat:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@harmoszka.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at www.harmoszka.com Port 80

Post zostaje wysłany, jest widoczny dla innych etc.

Moja przeglądarka: Opera
Wersja: 9.26
Kompilacja: 8835
Platforma: Windows XP Pro SP2 32bit
Java: Sun Java Runtime Environment version 1.6
XHTML+Voice: Wtyczki nie wczytano

Podaję kompletne informacje, może tylko przy takim spowinowaceniu tych elementów są takie bugi.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-03-19, 12:43 ]
Kiedy wysyłałem temat, wszystko było ok, tak, jak być powinno, po wysłaniu od razu powróciłem do tematu.

[ Dodano: 2008-03-19, 12:44 ]
Teraz też wskoczyło normalnie(gdy dodaję wiadomości przed szybką odpowiedź).

[ Dodano: 2008-03-19, 12:45 ]
Problemy były w tym temacie:
http://www.harmoszka.com/...p?p=10095#10095
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-03-19, 16:05    Odp: [Sprawy techniczne] Błąd- po napisaniu posta pojawia się coś

U mnie też to się na FireFoxie zdarza. Bug jedynie irytujący, ale posty się wysyłają, więc szkodliwy nie jest. Jednak jak go usunąć, to nie mam pojęcia.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-03-20, 14:22    Odp: [Sprawy techniczne] Błąd- po napisaniu posta pojawia się coś

Test

[ Dodano: 2008-03-20, 14:27 ]
Ja nic nie widzę.. czy błąd dalej występuje?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
bartek215 


Wiek: 35
Posty: 153
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Lewin Brzeski
Wysłany: 2008-03-20, 23:10    Odp: [Sprawy techniczne] Błąd- po napisaniu posta pojawia się coś

Test...

nie no u mnie już jest ok.
_________________
A my siedzimy... Nic się nie dzieje...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-21, 16:29    Odp: [Sprawy techniczne] Błąd- po napisaniu posta pojawia się coś

Czasem pojawia się ten błąd, ale nie jest on kłopotliwy. Jeśli się odświeży stronę to nie powinno być kłopotów z utratą "długo pisanego posta".
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-03-21, 16:52    Odp: [Sprawy techniczne] Błąd- po napisaniu posta pojawia się coś

Ja, kiedy pojawi mi się taki błąd, naciskam "Wstecz" i odświeżam stronę. Wtedy post pozostaje nietknięty i nie zostaje również zdublowany :D
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-03-21, 19:53    Odp: [Sprawy techniczne] Błąd- po napisaniu posta pojawia się coś

A ja po prostu wyłączam daną zakładkę w Fire Foxie, a kiedy patrzę ze strony głównej, to widzę, że mój post jest zamieszczony. Nie ma co się martwić.

[ Dodano: 2008-03-21, 19:56 ]
Po napisaniu tego posta wyskoczył omawiany błąd. To jest ironie losu! ;)
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
jasiek 


Wiek: 29
Posty: 68
Skąd: Połczyn-Zdrój
Wysłany: 2008-03-26, 21:22    Odp: [Sprawy techniczne] Błąd- po napisaniu posta pojawia się coś

tak , też wyskakuje mi ten błąd , biore wstecz i jest zamieszczony, ale o może zrażać nowych forumowiczów :]
_________________
"Te same mury od rana, te same stoły odrapane"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu