Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-01-21, 13:15    Odp: Podziel się smutkiem

Znam ten ból stary, dasz rade...
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
szej 

Wiek: 32
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-01-21, 17:30    Odp: Podziel się smutkiem

Z innej beczki - mam za 2 dni odpowiedź z polskiego.
Po 1 - nie lubię tej lekcji :<
Po 2 - nigdy nie wiem jak zabrać się za napisanie planu i poukładanie wypowiedzi :<
Po 3 - nie znoszę tej formy :<
Teraz nawet nie mam czasu żeby coś zagrać. Jedynie na forum na chwilkę wejdę, bo i tak z neta korzystam.

Cóż, trzeba coś wyskrobać... :(
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KamilM 

Wiek: 33
Posty: 115
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-01-22, 00:09    Odp: Podziel się smutkiem

Ech...Jadnak trudno jest dobrze ocenić ludzi. Zwłaszcza kobiety. Oj jednak samotność jest bluesowa... Wielu przyjaciół wokoło a tu Ona ci doskwiera

Chętnie w polskim pomogę:P Choć tylko merytorycznie a nie w ortografii ;P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-01-22, 20:42    Odp: Podziel się smutkiem

Jeśli chodzi o polski, również mogę pomóc. :) Łącznie z ortografią. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
szej 

Wiek: 32
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-01-23, 14:48    Odp: Podziel się smutkiem

Polski już załatwiony. Pomogła praca koleżanki : p.
Teraz muszę odwiedzić temat: Podziel się radością ^^
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KamilM 

Wiek: 33
Posty: 115
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-01-24, 13:11    Odp: Podziel się smutkiem

Musiałem pogonić przyjaciółkę...Która zresztą przestała nią być. Hmm... smutno tak tracić "ludzi których się znało"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-02-02, 18:06    Odp: Podziel się smutkiem

Kurde, przyszedłem dzisiaj do szkoły po zwolnieniu i na dzień dobry sprawdzian: kak pa russki "wagon chłodnia"? :razz:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-02-03, 11:10    Odp: Podziel się smutkiem

Kilkudniowa przerwa na harpa - choroba... ;( Nie polecam... Zero życia w sobie, a nawet jak chcesz zagrac, to i tak sił nie masz, żeby dobrze powietrze wciągnąć... ;(
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-02-03, 11:20    Odp: Podziel się smutkiem

Skąd ja to znam... Od 3 dni termometr najczęściej ok. 39 kresek pokazuje, próbowałem podmuchać, ale jakoś z zapaleniem migdałków bending nie wychodzi tak jak powinien.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Over 


Wiek: 37
Posty: 191
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-02-03, 13:35    Odp: Podziel się smutkiem

[b]aansaa[/b], [b]Maciekdraheim[/b] Współczuje! Ja na szczęście już to przeszedłem! Powodzenia w kuracji! :sad:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-02-03, 21:42    Odp: Podziel się smutkiem

A mnie męczy zapalenie gardła od... 07.11.2008 o_O Praktycznie przez większość czasu w granicach 37 stopni - cóż, nie jest to wysoka gorączka, ale czułem się paskudnie, żadnego basenu, nic.... A jakby tego było mało, w ostatni dzień szkoły (1,5 tyg. temu) złapałem grype. Już wczoraj nie miałem gorączki, a dziś znowu... Ciekawe, kiedy wyzdrowieje o_O O ile w ogóle, hehe :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-02-04, 08:43    Odp: Podziel się smutkiem

Still got the blues... na początku stycznia się rozstałem z następną dziewczyną... coś nie idzie mi. Szczególnie mi nie idzie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-02-04, 12:27    Odp: Podziel się smutkiem

Już zdrowy jestem... :) I pewnie się dziwicie, dlaczego piszę akurat tutaj... Bo rodzice nie chcą mnie jeszcze wypuścić, bo "znowu coś złapie"... ;/ A tu się palić chce jak cholerrraa... ;/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-02-04, 18:37    Odp: Podziel się smutkiem

Powodem smutku są dla Ciebie papierosy czy rodzice? Stawiałbym, że problemem jest to pierwsze, bo rzeczywiście możesz coś złapać :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Papuga 


Wiek: 32
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-02-04, 18:58    Odp: Podziel się smutkiem

A ,że tak się poużalam :P

Żadna mnie nie chce.
Moja gra na harpie z dnia na dzien wydaje się coraz gorsza.

A tka pozatym to ok :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-02-04, 19:01    Odp: Podziel się smutkiem

[quote="Papuga"]Moja gra na harpie z dnia na dzien wydaje się coraz gorsza.[/quote]

Normalna rzecz - i dobrze świadczy o Twojej samoocenie. Im dalej w las, tym więcej drzew. Gdybyś był zachwycony swoimi postępami - to już byłby powód do niepokoju :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-02-04, 20:25    Odp: Podziel się smutkiem

Mnie choroba dalej trzyma, ale już nie 39.3 tylko 37.5, czyli jest różnica. Ale sen z powiek spędza egzamin z Historii Prawa i Ustroju Polski zaplanowany na piątek 13.

[quote="Papuga"]
Żadna mnie nie chce.
Moja gra na harpie z dnia na dzien wydaje się coraz gorsza.[/quote]

Znam oba problemy. Od pół roku mnie też żadna nie chce. A ja przecież taki przystojny, zabawny, inteligentny no i oczywiście na harmonijce grający. Nie wiedzą te kobiety jaki skarb obok się codziennie na wydziale przechadza :D .

Co do tego, że gra wydaje się coraz słabsza. Po tygodniu nauki każdy prawie grajek stwierdza, że idzie mu całkiem nieźle. Potem życie weryfikuje to zdanie (np. pierwsza konfrontacja z żywymi muzykami). Dopiero po kilku latach harmonijkarz wie, ile się jeszcze musi nauczyć.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Ostatnio zmieniony przez Maciekdraheim 2009-02-04, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-02-04, 21:51    Odp: Podziel się smutkiem

[quote="Maciekdraheim"]Nie wiedzą te kobiety jaki skarb obok się codziennie na wydziale przechadza :D .
[/quote]
Zawsze to ładniej brzmi niż "żadna mnie nie chce" (problem też mi nieobcy) :P Grunt to optymizm ;)
A co do tego samozachwytu - zależy od człowieka. Ja tego uczucia jeszcze nie zaznałem, twardo stąpam po muzycznym świecie :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Papuga 


Wiek: 32
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-02-04, 22:20    Odp: Podziel się smutkiem

No wiecie ale chciałem, żeby to dramatycznie zabrzmiało :D Pozatum nie ubolewam jakoś sczególnie, nie ma co na siłe szukac bo to się tylko źle skończyć może. Sama się znajdzie :)

A co do grania to wydawało mi się, że idzie mi nieźle do 1 warsztatów. Wtedy wszystkiego musiałem nauczyć sie od nowa. Wydawało mi się, że ta nauka na harmonijce idzie wyjątkowo szybko, ale moje wyobrażenia zostały zweryfikowane przez wykładowców... I tak teraz powoli pne się na coraz wyższe "levele" w grze na harmonijce, ale wydaje mi się, że o ile się nie cofam to stoję w miejscu. :P
_________________
Mały instrument, wielka moc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2009-02-06, 22:39    Odp: Podziel się smutkiem

Dlaczego tak trudno znaleźć fajną dziewczynę (czyt. ładną- choć wiadomo to kwestia gustu) która nie pali, nie pije... o narkotykach nie wspominając! Właśnie wróciłem z imprezy w klubie. Spotkałem tam bardzo fajne koleżanki. Bardzo się ucieszyły na mój widok, od razu podleciały, wyściskały, potarmosiły po grzywie jedna mnie tak fajnie za twarz złapała i się coś mną zachwycała... zadygiście! Jak zaczęły pić piwo- no dobra jedno piwo na imprezie ok ale jak poszedłem do toalety (jeśli można to tak nazwać) i zauważyłem że jarają no to kurde... żal mnie ścisnął. W żadnej nie jestem zakochany ale bardzo je polubiłem a tu takie rzeczy... czy ja jestem dziwny, że mi to przeszkadza?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-02-07, 10:08    Odp: Podziel się smutkiem

Mam kaca...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2009-02-13, 22:04    Odp: Podziel się smutkiem

Ludzie bardzo was przepraszam za cale swoje zachowanie ale uwierzcie mi ze nie mam lekko....
Mój Ojciec który mimo niezliczonych czasem spięć i kłótni jak w kazdym chyba domu zawsze był ze mną, dzięki któremu nie jestem tandeciarzem,który zwrócił moją uwagę na dobrą muzykę teraz umiera na raka.
Juz sie zdawalo ze bedzie dobrze juz planowali operacje ale przerzucilo sie z zoladka na pluca i serce.
nie wiem co mam dalej z tym zrobic,
Dam wam radę szanujcie swoich rodziców i pamietajcie ze moze byc roznie. no juz mi lepiej jak sie podzielilem
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
suchi 


Wiek: 33
Posty: 151
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-02-13, 22:24    Odp: Podziel się smutkiem

Znam ten ból Chainsaw :(
_________________
"Blues to muzyka w której większe emocje grają uczucia niż kalkulacje"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2009-02-13, 22:32    Odp: Podziel się smutkiem

opowiedz swoja historie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
suchi 


Wiek: 33
Posty: 151
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-02-14, 11:43    Odp: Podziel się smutkiem

Mój tata zmarł 3 lata temu na raka do piero teraz wiem jak bliską mi osobę straciłem, wtedy wiadomo byłem jeszcze młody i inaczej to odbierałem
_________________
"Blues to muzyka w której większe emocje grają uczucia niż kalkulacje"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sataniszcze 


Wiek: 33
Posty: 28
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-02-14, 12:25    Odp: Podziel się smutkiem

Przy tym moja historia to pikuś. Ale i tak opowiem. W marcu 2008 zacząłem kombinować z aniołem. Piękna, wspólne zainteresowania, bez nałogów normalnie ideał. Ale że nieśmiały jestem to mi to wolno szło. Pod koniec grudnia pojechałem do niej z różą. Szukałem jej 4 godziny po osiedlu bo gdzies wyszła ale w końcu znalazłem. Powiediałem że jest dla mnie ważna i żę chcę z nią być. Pogadaliśmy jeszcze ale odpowiedzi nie odstałem. Czekałem aż do 30 stycznia 2008 i na mojej studniówce, na którą ją zaprosiłem przypomniałem jej o moim pytaniu. Kurcze do 1.30 w nocy wszystko pięknie było. Tańczyliśmy, ogólnie pięknie. A jak przypomniałem jej to powiedziała że nie. No i poszedłem się zalać. Wyszła beze mnie... W niedziele 1.02 pojechałem ją przeprosić. Bo zachowałem się jak kawał sku*******na. Ona że spoko że nic się nie stało. To poszedłem na całość. Klęknąłem i już miałem mówić że ją kocham, kiedy to ona powiedziała żebym przestał. Wyszedłem od niej z konkretną gulą w gardle. Jak wróciłem do domu to ona odezwała się do mnie na gg. Powiedziała że pogadamy jak opadną emocję. I teraz siedzę i czekam jak głupi na chociaż jeden znak. Ale w sumie dzięki temu zacząłem grać na harpie. I tak siedze teraz i gram i czekam.
_________________
Brak sensu nie jest przeszkodą dla życia. Jest raczej motorem napędowym do działania...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2009-02-24, 18:29    Odp: Podziel się smutkiem

K*RRRRRRRRRRRRRWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UMARL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz go nie ma!!!!!!!!!!!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-02-24, 19:05    Odp: Podziel się smutkiem

Serdecznie współczuję , wiem co to jest. Trzymaj się.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2009-02-24, 19:53    Odp: Podziel się smutkiem

co prawda zalamanie przeszlo ale czuje taki straszny niepokój
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Over 


Wiek: 37
Posty: 191
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-02-24, 19:57    Odp: Podziel się smutkiem

[b]Chainsaw[/b], Kondolencje...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu