Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Apacz 

Wiek: 34
Posty: 2
Wysłany: 2010-11-01, 15:43    Pierwsze kroki

Witam wszystkich serdecznie. jest to moj pierwszy post na forum, a 4 dzien grania na harmonijce. dokladnie od piatku gram, a raczej ucze sie. sprzet jakim dysponuje to Hohner Special 20 C. nagranie ktore przestawiam zawiera na wstepie rozpisana przeze mnie melodyjke a pozniej to juz chyba kazdy kojarzy (zapada noc). I przepraszam za slaba jakosc audio, ale na ta chwile nie dysponuje dobrym mikrofonem. slowa konstruktywnej krytyki beda mile widziane. Pozdrawiam.

http://www.youtube.com/watch?v=DJBLJHVQFVI
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-11-01, 19:37    Odp: Pierwsze kroki

No, całkiem fajnie, wygląda na to, że idzie Ci to prawidłowo. Czasem się sąsiady zdarzają ale to początek... Trzymam kciuki i pozdrawiam.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
piracik 


Wiek: 32
Posty: 158
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-11-01, 20:37    Odp: Pierwsze kroki

Jak na 4 dzień to super. Mam nadzieję, że pojedyńczych dźwięków nie wydajesz poprzez zwijanie języka w rurkę ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Apacz 

Wiek: 34
Posty: 2
Wysłany: 2010-11-01, 23:32    Odp: Pierwsze kroki

Nie zwijam jezyka w rurke :) harmonijka w usta i celuje, chociaz dzisiaj juz troche dalo mi w kosc (a raczej w skore) granie. gorna warga po bokach tak jakby mi sie odparzyla, czy tez przetarla, i troszke piecze przy usmiechaniu sie. juz mialem w planach uzycie kremu do zwilzenia warg... ale po przesledzeniu forum zrozumialem ze to glupi pomysl :) dlatego pozostane przy oblizywaniu co jakis czas ust. ale milo uslyszec ze nie jest zle na poczatku. Pozdrowienia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
PawelBDS 


Wiek: 38
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Kraków/Szczecin
Wysłany: 2010-11-02, 09:10    Odp: Pierwsze kroki

[quote="Apacz"]i troszke piecze przy usmiechaniu sie[/quote]

bo to kara :) Prawdziwy Bluesman się nie uśmiecha :)
_________________
Kobieta jest jak harmonijka nieźle mruczy jak potrafisz ją dmuchnąć :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-11-02, 19:15    Odp: Pierwsze kroki

Całkiem fajnie! Ja po 4 dniach nawet czystych dźwięków nie umiałem grać :P . Będą z Ciebie ludzie :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu