Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2009-02-24, 17:04    [Opinie] Peavey Classic

Witam wszystkich a Wojtka w szczególności niedlugo bede mial okazje calkiem tanio zakupić lampke peavey classic 30W co o tym sądzicie?? brać?? nie brać??
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2009-02-24, 18:14    Odp: [Opinie] Peavey Classic

Osobiście na nim nie grałem, ale też się kiedyś do niego przymierzałem (wiadomo, cena) i zapytałem na blues.com.pl. Odezwał się kolega o nicku azazzello, który zadał kiedyś pytanie o ten wzmak na międzynarodowym forum harmonijkowym, bo też mu przyszedł do głowy. Opinie kilkunastu harmonijkarzy, którzy wtopili kiedyś w ten wzmacniacz, była, niestety, jednoznacznie negatywne, wszystkie co do jednej. Podobno sprzęga jak diabli i nie daje się przesterować. Tyle się dowiedziałem i wolalem nie ryzykować. Swego czasu sam się boleśnie przewiozłem na tranzystorowej pierdziawce - Marshallu MG15CDR, który też mi odradzano, ale ja bardzo chcialem mieć, a nie miałem kasy. Wymyślałem sobie uzasadnienia typu "na początek wystarczy", "ja przecież nie jestem zawodowcem, więc nie potrzebuję profesjonalnego sprzętu", itd., itp. W komisie, gdzie go kupowałem, zdawało mi się, że brzmi świetnie, ale pierwszy jam z jego użyciem boleśnie zweryfikował moje wyobrażenia. Po prostu katastrofa, zero słyszalności, co najwyżej piski sprzężeń; kręciłem gałami jak głupi, nic nie pomogło. Dobrze, że udało mi się go odsprzedać jakiemuś gitarzyście, który potrzebował takiego malucha do ćwiczeń w domu; straciłem na nim tylko kilkadziesiąt zlotych. Równie dobrze mogłem się z nim bujać do dziś, bo to badziewie.

Ja bym na Twoim miejscu odpuścił. No jak byś nie kombinował, w którą stronę się nie obrócisz - dupa Ci zawsze z tyłu zostanie.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu