Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
maximus90

Posty: 1
Wysłany: 2014-09-02, 15:24    Nauka grania na harmonijce ustnej w Warszawie - polecam!

Witam wszystkich!
Jakiś czas temu rozpocząłem naukę w szkole muzycznej Fabryka Muzyki przy ul. Siennej 41. Powiem tak, nauka tam jest świetna, bardzo fajne lekcje. Pakiet 4 zajęć gry na harmonijce „Harmonijkowy blues” – raz w tygodniu (lekcje po 45 minut) kosztuje 140 zł. Atrakcyjna cena prawda? Serdecznie polecam!

http://fundacjafabrykamuz...-na-harmonijce/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-05, 12:36    Odp: Nauka grania na harmonijce ustnej w Warszawie - polecam!

Zajęcia są indywidualne czy grupowe, jeżeli grupowe - to ile osób jest w grupie ? Kto prowadzi zajęcia ? W jakie dni i o jakich godzinach odbywa się nauka gry na harmonijce ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-09-06, 15:33    Odp: Nauka grania na harmonijce ustnej w Warszawie - polecam!

fokerss napisał/a:
Kto prowadzi zajęcia ?

To wynika z treści linka do "Fabryki Zespołów" - Bartosz Łęczycki
http://fundacjafabrykamuz...-na-harmonijce/

O resztę faktycznie trzeba rozpytać.....
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
keswuw09 

Posty: 5
Wysłany: 2014-09-19, 18:36    Odp: Nauka grania na harmonijce ustnej w Warszawie - polecam!

korzystałem. zajęcia (indywidualne) odbywały się w poniedziałki w godzinach wieczornych (w moim przypadku od godz. 19:45, czasem przede mną wychodziła jeszcze dziewczyna, czy raczej kobieta - więc pewnie start koło 18, 19). na miejscu jest ok, darmowa kawa, herbata, woda, no i oczywiście komfortowe pokoje do ćwiczeń. prowadzącego przedstawiać nie trzeba. tematy spotkań można ustalać indywidualnie, i tak na przykład, w wyniku mojej prośby bartek przyniósł na zajęcia o muzyce irlandzkiej buzuki, co by się zbliżyć do klimatu.

mam natomiast wątpliwości co do ceny. informacje na stronie są tak podane, jakoby to 140 zł dotyczyło zajęć grupowych. zapłaciłem więc jak za standardowy pakiet 4 zajęć indywidualnych nauki na instrumencie (nie pamiętam dokładnie ile, ale ponad 2 stówy). taką logikę potwierdziła mi też osoba odpowiadająca tam za zgłoszenia, ale po lekturze tego posta już nie wiem, czy nie przelałem za dużo. zadzwonię tam i zapytam, czy przypadkiem nie było nadwyżki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu