Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
beniamin82 


Wiek: 42
Posty: 59
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Zielina (Krapkowice)
Wysłany: 2009-11-13, 22:45    Odp: Narkotyki

Ja uwielbiam nabić fajkę porządnym aromatycznym tytoniem i pykać przez godzinkę.
To totalnie relaksuje i jest na pewno stylowe. Czasem sięgam tez po papierosy, ale po zapaleniu dobrego tytoniu fajkowego smakują one jak siano.
Minus fajki jest taki że trzeba mieć dosyć czasu, i troszkę więcej kaski niż na papieroski.
50gr średniej klasy tytoniu to koszt rzędu 40-50zł.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Puchaty 

Wiek: 32
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-01-26, 10:52    Odp: Narkotyki

Panowie marichuana to narkotyk i niema co się oszukiwać że nie szkodzi...

W życiu nie zapaliłem tytoni i nie brałem żadnych narkotyków. Alkohol jak najbardziej ale jak ktoś już powiedział "Wszystko jest dla ludzi z wyobraźnią..." Lubie czasami wieczorem usiąść przy dobrej muzyce ze szklaneczką whisky. Czystej nie toleruje bo uważam ze słuzy ona tylko do zalania się w trupa i nic więcej.

Papierosy niestety są bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży... u mnie w klasie na 32 osoby są 3 które nie palą... no i może ze 2 które nie piją....

Dragi to wiadomo 90% ludzi nawet nie wie że najlepszy kumpel bierze dopoki nie zaproponuje żebyś spróbował albo nie zacznie świrować(dziać się z nim coś złego).
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
DROŻDŻU 


Posty: 31
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów/Tarnobrzeg
Wysłany: 2010-01-27, 18:38    Odp: Narkotyki

W Życiu wszystko szkodzi zatrute powietrze, parówki w których niema mięsa, z 1 kg szynki zrobią 1,7 jak to możliwe ?? Na co dzień otacza nas sama chemia ale nam smakują chpisy i cola kto nie widział jak kola odrdzewia śruby to niech pije dalej. Prawda jest taka że Papierosy uzależniają od razu tytoń po papierosie na 2 dzień masz głód a po marihuanie nie polscy dilerzy podlewają marihuanę heroiną,domestosem,antybiotykami,i wieloma środkami (benzya) żeby bardziej wam uderzyła do głowy . prawda jest brutalna. Trudno trafić na czyste zioło teraz sama chemia siedzi wszędzie. Nie będę się rozpisywał a jest tego naprawdę wiele. Jeżeli chcecie się ODURZAĆ TO WYBIERZCIE ALKOHOL. Jest taka reakcja organizmu: opijesz się--> rano wstajesz pijesz wodę kackupa i żyjesz a po jakiś 'narkotykach' możesz rano nie wstać, albo odczuwasz ile skutki uboczne a jest ich sporo każdy organizm reaguje inaczej ! Podstawa to Silna wola znam ludzi co biorą rzadko ale tylko na imprezach które są jeszcze rzadziej i nie są uzależnieni po pierwszym razie uzależnia nikotyna i heroina.
W razie Pytań pisać na PW
_________________
http://nauka-gry-na-harmonijce.pl/ - nauka gry dla początkujących
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-01-28, 10:02    Odp: Narkotyki

[b]DROŻDŻU[/b], kac narkotykowy?? Przecież to mit.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-01-28, 19:47    Odp: Narkotyki

Nie mit, pewnie miał na myśli zjazd. Po każdym narkotyku jest. Ba, nawet po przedawkowanych tabletkach na kaszel, drgawki itp itd.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-01-28, 21:25    Odp: Narkotyki

No tak, ale kac a zjazd to dwie różne rzeczy... :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-01-28, 21:49    Odp: Narkotyki

No to tak, tylko pewnie szukał słowa. Wyjaśni się jak odpisze w temacie.
Co do alkoholu - jestem za, żeby go wybierać zamiast innych rzeczy, jeśli już coś koniecznie chcemy. Co nie zmienia faktu, że jest niebezpieczny i też bardzo wyniszczający.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Damian Domański 

Wiek: 37
Posty: 55
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Strzelce Opolskie
Wysłany: 2010-01-29, 07:09    Odp: Narkotyki

[quote="aansaa"]No tak, ale kac a zjazd to dwie różne rzeczy... :) [/quote]

jak dla mnie to 2 różne nazwy tego samego ;) używka to używka, alko może i tolerowane społecznie ale powoduje ogromne uzależnienia i agresje (tzw. syndrom rambo ;) )

Bo co to jest waszym zdaniem narkotyk? uzależnia, wyniszcza organizm, ma jakieś działanie psycho-fizyczna a może tylko tym się różni od innych używek że jest nielegalny?

Nasi dziadkowie za naszą wolność umierali, my często umieramy (lub nie szanujemy tego życia) bo nie chcemy być wolni, nie można być wolnym jeśli się ma nałogi.

btw. DROŻDZU chyba nie wiesz o czym piszesz ;) siejesz niczym nie popartą panikę, propagandę którą wciska się dzieciom aby wolały fajki, kawę i alko zamiast jakiś tam narkotyków! o_O z reszta z twojej wypowiedzi wnioskuje że jedynym co ma powodować to żeby tego nie tykać jest niby dodawany "domestos" i inna szeroko pojęta "chemia"

Ale fakt jest faktem że trawa uzależnia, jak kawa, fajki, alko, i nie jest człowiekowi do życia potrzebna
Ostatnio zmieniony przez Damian Domański 2010-01-29, 13:39, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
marco_polo 

Wiek: 58
Posty: 7
Skąd: Stargard
Wysłany: 2010-01-29, 11:31    Odp: Narkotyki

Zdecydowany sprzeciw przeciwko narkotykom.
Widziałem już wiele uzależnionych dzieciaków i ich zapłakane matki.
Naprawde nie życzę nikomu takich przejść.
Narkotyki to jeszcze jedna debilna moda, bo przecież nie potrzeba.
_________________
___________________________________
Tombo Folk Blues G
Seydel Big Six C
Seydel 1847 Classic
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu