Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Komiłaj

Posty: 7
Wysłany: 2010-09-02, 17:30    Łąki Łan - Wygon

Najlepsza piosenka bluesowa, jaką słuyszałem!
http://www.youtube.com/watch?v=nlgouAdmYL4

W piosence gra ktoś na harpie. Poszukuję tabulatury własnie do tej jego sekcji (nie do melodii utworu!).
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-09-02, 17:44    Odp: Łąki Łan - Wygon

To co ten ktoś gra to typowy riff początkującego, mało umiejętnego harmonijkarza, które uważa się za dostatecznie dobrego żeby to nagrywać :)
A co do bluesowości tego kawałka..... wybacz, to ma niewiele z bluesem wspólnego :)

Nie szukaj tabów, pograj troche na harpie, sam zagrasz taki riff albo i lepszy, słyszałem go już milion razy i nie tylko ja. To wychodzi mu przez przypadek i jestem pewien że za każdym razem jak gra to wychodzi mu coś innego, również przez przypadek. Dlatego nie ma co szukać tabów.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2010-09-02, 17:47    Odp: Łąki Łan - Wygon

Łąki łan to zero :? pokazali swoją denność na woodstock
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Komiłaj

Posty: 7
Wysłany: 2010-09-02, 22:29    Odp: Łąki Łan - Wygon

[b]minigunmen[/b], dzięki. Przez ostatni miesiąc z lenistwa zrobiłem sobie przerwę w grze i teraz żałuję :/ Pozostaje 3xć
Co do Wygon'u, może nie bluesowy, ale na pewno bardziej niż inne ich piosenki :)

[b]Chainsaw[/b], na szczęście nie byłem. Fajnych kawałków mają mało. Tylko Wygon i Galeon. Big Baton takie sobie, reszta ssie.

Jeszcze raz dziękuję.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu