Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Smyrdek 


Wiek: 33
Posty: 237
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2009-04-17, 21:25    Kustomizacja harmonijek

http://www.youtube.com/wa...feature=channel Panie i Panowie, kiedy obejrzałem to na youtubie to odpadłem arcydzieła.... mam pytanie, czygdybyście posiadali fundusze to zakupilibyście takie?
_________________
"The answer my friends, is blowin' in the wind, the answer is blowing in the wind..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Totalny Amator 


Wiek: 45
Posty: 30
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: TYCHY/ ŻYWIEC
Wysłany: 2009-04-18, 11:08    Odp: Kustomizacja harmonijek

Nie wiem może jestem w błędzie ale jak na mój gust to koleś zaokrąglił rogi pomalował na jakieś kobiece kolory wstawił śruby od traktora i tyle. no ale może się mylę w końcu to sztuka i kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje.
Jeśli chcesz to mam jeszcze całkowicie nowe, zapakowane MB w tonacjach A D i C mogę Ci którąś tak przerobić tylko nie uznaje kolorów będzie naturalnie drewniana impregnat/ lakier lub aluminiowa, do obejrzenia TU
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-04-18, 15:49    Odp: Kustomizacja harmonijek

[b]Totalny Amator[/b], podzielam Twoje zdanie. Nie jest to wielki wyczyn customizacyjny.
Ostatnio zmieniony przez aeroarte 2009-04-18, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Smyrdek 


Wiek: 33
Posty: 237
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2009-04-18, 19:16    Odp: Kustomizacja harmonijek

Ja pytam tylko o to czy koledzy z forum by się zdecydowali na takowe :P No cóż, mnie sie podobają :P
_________________
"The answer my friends, is blowin' in the wind, the answer is blowing in the wind..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-04-25, 14:34    Odp: Kustomizacja harmonijek

Hmm.. niektóre troszkę niechlujnie ucięte na tych kantach ale niezłe. Ja myślę, że dałoby się fajnie wykorzystać techniki graficzne związane z obróbką matryc metalowych do przerabiania pokryw. W którymś temacie już opisałem jak można utrwalić w blasze czyjś autograf. Wygląda na to, że ten pan robił to podobnie, tylko tworzył wzorek zamiast korzystać z podpisu harmonijkarza.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu