Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Rusek 

Wiek: 29
Posty: 0
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2011-07-08, 09:17    [Kupię] Suzuki SCX 48 - 56 - 64

Witam serdecznie :)

Przymierzam się ostatnio do kupna chromatyka i mój wybór padł na Chromatixa od suzuki.
Myślę, że w tej cenie nie znajdę nic lepszego (jeżeli się mylę to mnie poprawcie).
Ale do rzeczy- gdzie mogę taką harmonijkę najlepiej kupić. U mnie w sklepach muzycznych nie ma niestety takich cudów:/ Sklepów internetowych jest dużo, w którym sprzedaż odbywa się najbardziej bezproblemowo? A może ktoś z zacnego forumowego grona ma chromatixa na sprzedaż?

Howgh!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2011-07-08, 13:01    Odp: [Kupię] Suzuki SCX 48 - 56 - 64

Ja mam SCX64,grana trochę oczywiście, ale od jakiegoś czasu tylko zalega, więc jak chcesz to mogę odsprzedać wyczyszczona ,zdezynfekowana za 400zł + KOSZTY PRZESYŁKI
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Szczotker 

Wiek: 31
Posty: 244
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-07-10, 12:02    Odp: [Kupię] Suzuki SCX 48 - 56 - 64

Witam serdecznie,
Suzuki to na pewno godny wybór, jednak w tej cenie również polecam Seydel Chromatic De luxe. Grałem na swoim nieco ponad rok, jednakże przez nieuwagę zniszczyłem płytki.
Niedawno w sklepie Pana Kamińskiego zamówiłem nowe oryginalne płytki stroikowe.
Zdecydowałem się na sprzedaż harmonijki(jednak wolę diatoniki).
Cena 380zł( koszt nowego 459zł) do negocjacji. Zaznaczam, że na nowych płytkach nie grałem, zostały tylko zamontowane i harp tak sobie leży. jest wyczyszczony, brak uszkodzeń korpusu, blach(lekkie ryski, ale to normalne). Suwak w idealnym stanie( konserwowany).
Jeśli byłbyś zainteresowany to zapraszam na priv.

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rusek 

Wiek: 29
Posty: 0
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2011-07-11, 09:51    Odp: [Kupię] Suzuki SCX 48 - 56 - 64

Ojej, nie spodziewałem się tylu ofert o.O
Niestety (to znaczy, dla mnie na szczęśie:P), w czasie mojej nieobecności na forum, rodziciele sprezentowali mi już scx-48, więc temat staje się nieaktualny...

Przepraszam za zamieszanie :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu