Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
szlik31 

Wiek: 31
Posty: 7
Skąd: Okolice Rzeszowa
Wysłany: 2010-07-22, 17:20    Kupie płyty winylowe

Czy ma ktos do sprzedania płyty winylowe Dzemu , Pink Floydu , lub wg jakies ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-22, 17:53    Odp: Kupie płyty winylowe

Mam kolekcje klasyków bluesowych 3 winyle w bdb stanie - unikaty. Zapraszam na priv
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-07-22, 21:11    Odp: Kupie płyty winylowe

miałem pink floyd delicate sound of thunder... ale wisi na ścianie więc już po odklejeniu się nie nada ;(
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2010-08-02, 10:32    Odp: Kupie płyty winylowe

Mam ogromny zbiór płyt winylowych (tak około 200 szt). W czasach mojej młodości CD dopiero się pojawiało i było "po zbóju" drogie. Mam wszystko od klasyki po różne "wynalazki".

A teraz pytanie: dlaczego skurat interesują Cię winyle a nie CD czy MP3?

Na razie nie pozbywam się swojej kolekcji, ale gdyby był ktoś, kto te płyty szanowałby - czemu nie.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
szlik31 

Wiek: 31
Posty: 7
Skąd: Okolice Rzeszowa
Wysłany: 2010-08-02, 11:30    Odp: Kupie płyty winylowe

Ja poprostu uwielbiam jakosc muzyki z tych płyt i to cala tajemnica plyty CD mozna latwo podrobic a orginalny winyl to piekna rzecz mp3 to juz wg nie dla mnie ...

A co do Twojego zbioru to 200 sztuk to bardzo duzo i zapewne kupa dobrej muzyki ;) ja u siebie mam narazie jakies 30 płyt z czego moja perełką jest Abbey Road .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2010-08-02, 13:30    Odp: Kupie płyty winylowe

Słuchanie z winyla jest jak podróż w czasie, dodatkowe szumy i trzaski płyty powodują, że muzyka jest pełniejsza, prawdziwsza i wg mnie brzmi bardziej "żywo" i "naturalnie".

Nawet kiedyś spotkałem CD nagrywane ze starych płyt bez usuwania szumów - coś wspaniałego - mam na CD (niestety) tak nagrane płyty Roberta Johnsona.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-03, 17:37    Odp: Kupie płyty winylowe

Mój kumpel ma całą szafę czarnych krążków (ok. 1000). Wymień dowolny zespół rockowy, lub bluesowy starszy niż 10 lat a na pewno go u niego znajdziesz :) . Ale jest parę problemów:
1. Mieszka w Gdańsku.
2. Ceni swoje zdobyczne (niektóre sprowadzał ze Stanów, UK, Włoch, Niemiec. A na opakowaniu płyty King Crimson ma autograf Frripa :o , podobnie jak z innymi zespołami), powie Ci cenę 2000 to, się nie dziw.
3. Trudno od niego coś wytargować (nawet mnie :P ), bo zbieranie płyt, to pasja jego rodziny, od trzech pokoleń.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-10-03, 18:09    Odp: Kupie płyty winylowe

[quote="Medium"]Nawet kiedyś spotkałem CD nagrywane ze starych płyt bez usuwania szumów - coś wspaniałego - mam na CD (niestety) tak nagrane płyty Roberta Johnsona. [/quote]

Ja właśnie posiadam takową płytę z najpiękniejszymi balladami rockowymi - CUD, MIÓD I ORZESZKI :) :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu