Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Sandersky 

Posty: 19
Skąd: Stavanger, Norge
Wysłany: 2012-02-11, 01:31    Kupię kompletne złącze Switchcraft tzn gniazdo i złącze na kabel

Witam,
Mam zamiar zamontować w/w złacze do Superluxa D112 gdyz posiadam vintage'owy mikrofon TEISCO HI-MIKE UDM-101 z takowym kablem,a nadmiar kabli w walizeczce niewskazany hih. Będę wdzięczny za wszelkie informacje dotyczące możliwości zakupu.
Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2012-02-11, 10:08    Odp: Kupię kompletne złącze Switchcraft tzn gniazdo i złącze na kabel

W Polsce raczej nie kupisz, tylko ebay polecam tego gościa b. solidny http://www.ebay.com/itm/S...=item19cd032da3
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sandersky 

Posty: 19
Skąd: Stavanger, Norge
Wysłany: 2012-02-11, 12:27    Odp: Kupię kompletne złącze Switchcraft tzn gniazdo i złącze na kabel

Właśnie tego się obawiałem że tylko ebay mi pozostanie, troche mnie zniechęca czas oczekiwania na przesyłkę. Kiedyś coś tam kupowałem to prawie miesiąc czekałem. Dzieki za podwpowiedź. Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-02-11, 19:54    Odp: Kupię kompletne złącze Switchcraft tzn gniazdo i złącze na kabel

Kupiłeś tego teisco co był na allegro ? Fak sejk, szkoda, ale gratuluje. Szkoda bo czekałem na przypływ kasy z nadzieją że kupię :P
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sandersky 

Posty: 19
Skąd: Stavanger, Norge
Wysłany: 2012-02-11, 21:12    Odp: Kupię kompletne złącze Switchcraft tzn gniazdo i złącze na kabel

Kupiłem go i ci powiem ze warto było nie dość ze wyglada jak milion dolców, stan faktycznie idealny to brzmi naprawdę suuuuper.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-02-13, 23:37    Odp: Kupię kompletne złącze Switchcraft tzn gniazdo i złącze na kabel

Spoko, już sobie coś upatrzyłem. Szkoda, no szkoda - ale kto ma kasę ten ma i majka :)
Nagraj coś jak już po ogarniasz kabelki :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu