Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
mitch 

Posty: 10
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-08, 10:40    Kupię harmoszkę w tonacji G

Witam.

Chcę kupić harmonijkę w tonacji G w stroju kompromisowym z korpusem plastikowym, a więc najlepiej Hohner Special 20. Ewentualnie mogę spróbować Suzuki Harpmaster.

Interesuje mnie harmonijka w stanie bardzo dobrym lub jak nowa, tzn. która stroi i jest bez wad ukrytych.

Ważna uwaga! Ponieważ za harmoszkę chcę zapłacić max. 60 pln z wysyłką (Suzuki - 50 pln) od razu zaznaczę, że to ogłoszenie kieruję do osób, które chcą się "pozbyć" nieużywanego, ale w pełni sprawnego sprzętu (nietrafiony prezent itp.). Wyższa cena nie wchodzi w grę bo będzie zbyt mała różnica między ceną sklepową.

Liczę na uczciwe oferty.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2015-04-21, 16:17    Odp: Kupię harmoszkę w tonacji G

Kolega liczy na oferty kogoś, kto pozbywa się harmonijek, z powodów budżetowych, pomóżcie mu :) Myślę, że dobrze opisał sprawę, nie trzeba nadinterpretacji.

Mitch , sugeruję, żebyś nie odrzucał też ofert harmonijek używanych, często są w dobrym stanie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2015-04-22, 20:54    Odp: Kupię harmoszkę w tonacji G

" Wyższa cena nie wchodzi w grę bo będzie zbyt mała różnica między ceną sklepową." ,"Myślę, że dobrze opisał sprawę".
Jasne b. dobrze opisał sprawę , a każdy nadinpretowywuje tu ją jak uważa , gdzie tu offtop
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2015-04-23, 08:20    Odp: Kupię harmoszkę w tonacji G

No, tutaj offtopa nie mamy, bo go w całości wywaliłem.

To już tłumaczę: kolega po prostu nie chce dać za dużo, bo nie ma na nówkę :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu