Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-04-07, 15:15    [Kraków] Warsztaty harmonijkowe z Łukaszem Pietrzakiem 22.04.2018

Zapraszamy serdecznie na kolejną w tym roku edycję warsztatów harmonijkowych. Prowadzenie: Łukasz Pietrzak.

www.lpietrzak.net

Klub herbaciany "NielubięPoniedziałków""
ul. Szlak 14
31-161 Kraków


Słowo od prowadzącego:

Kwietniowe warsztaty podzielone będą na dwie grupy: początkującą oraz średnio-zaawansowaną. Ich treść w głównej mierze uzależniona będzie od ilości uczestników. Niezależnie od wybranego poziomu wymagana jest harmonijka dziesięciokanałowa, popularnie nazywana "bluesową", koniecznie w tonacji C, przybory do notowania oraz opcjonalnie pendrive.

GRUPA POCZĄTKUJĄCA: 12.00- 14:00
GRUPA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA: 14:00- 16.00


Koszt udziału w jednej z nich to 50 PLN płatne na miejscu. Chętnych proszę o mailowe zapisy (pietrzak.harmonica@gmail.com) do 18.04 z uwzględnieniem grupy zaawansowania!

Na zajęcia grupy początkującej zapraszam osoby nie mające żadnego doświadczenia w grze na tym instrumencie. Tematem zajęć będą szeroko pojęte podstawy gry niezbędne do dalszego rozwoju.

Na zajęcia grupy średnio-zaawansowanej zapraszam osoby, którym nie sprawia już problemu gra pojedynczym dźwiękiem, potrafią swobodnie grać popularne melodie w tzw. "pierwszej pozycji". Skupimy się przede wszystkim na prawidłowym obniżaniu dźwięków harmonijki, ćwiczeniu ich precyzji, możliwościom jakie dają oraz temu jak je wykorzystać. Na podanych przykładach omówimy grę w tzw. "drugiej pozycji" oraz nauczymy się jak kreatywnie ćwiczyć w domu.

W miarę możliwości będziemy kontynuować tematy omawiane podczas poprzednich warsztatów.

Na uczestników czekać będą gotowe materiały oraz gadżety od firmy SEYDEL produkującej harmonijki ustne. Jeżeli chcecie wziąć udział w warsztatach, a nie macie jeszcze instrumentu polecam specjalistyczny sklep internetowy:

www.harmonijka.com

Jeżeli macie jakieś pytania- piszcie śmiało pod mój adres: pietrzak.harmonica@gmail.com. Z chęcią udzielę odpowiedzi na wszystkie z nich.


Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Łukasz Pietrzak

_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu