Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-10-13, 09:34    [Kraków] Akustyczne jam sessions w Klubie "Nie Lubię Poniedziałków"

Cześć wszystkim,

w najbliższą sobotę będę mieć przyjemność moderowania kolejnego jam session w krakowskim klubie "Nie Lubię Poniedziałków". Wszystko wskazuje na to, że impreza przybrała charakter cykliczny, dlatego o kolejnych edycjach będę informować na bieżąco :) Chcących i potrafiących serdecznie zapraszam do wspólnego grania. Jeżeli macie pytania- piszcie śmiało, z chęcią rozwieję Wasze wątpliwości.

Gdzie: "Nie Lubię Poniedziałków", ul. Szlak 14, Kraków
Kiedy: Sobota 18.10.2014, godz. 20:00
Wstęp: free

Facebook

Prowadzenie:

Łukasz Pietrzak:

www.lpietrzak.net

oraz

Grzegorz Kosowski:

Gitarzysta, urodzony w Chrzanowie, czynnie działający na krakowskiej scenie muzycznej. Współtworzył m. in. zespoły Little They Know, Who Knows oraz The Fuse z którymi występował m.in na festiwalach: Międzynarodowy Kampus Artystyczny Fama w Świnoujściu, Swing Era w Krakowie, Niepokorni, FTS Katowice, Festiwal Łódźstok, Fama we Wrocławiu, Bluesroads Festiwal, Piosenkarnia czy Meskalina Blues Festiwal gdzie zdobył nagrodę dla najlepszego gitarzysty. Współpracował między innymi z Małgorzatą Tekla Tekiel, Adamem Partyką, Jackiem Jagusiem, Michałem Kielakiem, Łukaszem Wiśniewskim, Bartoszem Łęczyckim, Wojciechem Sochaczewskim. Współdziałał również z Teatrem Promocji Poezji oraz grupą Rdzeń współtworząc muzykę do poezji Ryszarda Krynickiego.

_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu