Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu

Koszulkę z jaką długością rękawa byś chciał(a)?
Kupię z krótkim rękawem
57%
 57%  [ 4 ]
Kupię z długim rękawem
14%
 14%  [ 1 ]
I tak i tak kupię Harmoszkową koszulkę :)
28%
 28%  [ 2 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-01-02, 04:59    Koszulki forumowe 2015 - długi czy krótki rękaw?

Mamy 2015 rok, to można pomyśleć o nowych koszulkach. :) W podsumowaniu koszulek z 2013 padł pomysł by zrobić wersję z długim rękawem, ale po chwili pojawiły się też głosy, że lepiej jednak krótkie. Myślę, że można to poddać pod głosowanie. Padł pomysł też temat bluz, ale o tym myślę, że możemy porozmawiać o tym w roku przyszłym.

Jakbyśmy wybrali krótkie rękawy to miusielibyśmy się pośpieszyli. Myślę, że może się udać jeszcze przed wakacjami, a jeśli wybierzemy długi rękaw, to możemy do tego podejść na spokojnie i zdążymy przed końcem wakacji.

Na początek proszę Was o zabranie głosu w sprawie długości rękawa. Można powoli myśleć o projektach, będzie do tego osobny temat, wybierzemy wspólnie najlepszy. :)

Dwutygodniowa ankieta powinna wystarczyć, dojdziemy już do odpowiednich wniosków.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
TheDarkHarp 


Wiek: 42
Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2015-01-05, 14:37    Re: Koszulki forumowe 2015 - długi czy krótki rękaw?

INIM napisał/a:
Mamy 2015 rok, to można pomyśleć o nowych koszulkach. :) W podsumowaniu koszulek z 2013 padł pomysł by zrobić wersję z długim rękawem, ale po chwili pojawiły się też głosy, że lepiej jednak krótkie. Myślę, że można to poddać pod głosowanie. Padł pomysł też temat bluz, ale o tym myślę, że możemy porozmawiać o tym w roku przyszłym.

Jakbyśmy wybrali krótkie rękawy to miusielibyśmy się pośpieszyli. Myślę, że może się udać jeszcze przed wakacjami, a jeśli wybierzemy długi rękaw, to możemy do tego podejść na spokojnie i zdążymy przed końcem wakacji.

Na początek proszę Was o zabranie głosu w sprawie długości rękawa. Można powoli myśleć o projektach, będzie do tego osobny temat, wybierzemy wspólnie najlepszy. :)

Dwutygodniowa ankieta powinna wystarczyć, dojdziemy już do odpowiednich wniosków.


Hmn...z tym rękawem to dowolnie ale jeśli chodzi o nadruk to zgadzam się na wykorzystanie mojego avatara ;-)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-01-05, 19:44    Odp: Koszulki forumowe 2015 - długi czy krótki rękaw?

Zacny avatar, ale chyba nie wyglądałoby to na koszulce, bo wzorem sprzed roku będzie wiele wersji kolorystycznych. ;)

TheDarkHarp napisał/a:
z tym rękawem to dowolnie

Na górze masz ankietę, weź udział, aby mieć poglądowe wyniki.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-01-10, 12:34    Odp: Koszulki forumowe 2015 - długi czy krótki rękaw?

A czemu nie ma wersji bez rękawów? Bajceps musi być na wierzchu :P
A poważnie, to wolałbym bezrękawnik, ale i tak kupię;)
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-01-18, 13:44    Odp: Koszulki forumowe 2015 - długi czy krótki rękaw?

Coś niewiele osób się wypowiedziało. Może w ogóle koszulka to zły pomysł i są jakieś inne propozycje?
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-01-19, 10:45    Odp: Koszulki forumowe 2015 - długi czy krótki rękaw?

Koszulki OK. Mogą być też czapki np. bejsbolówki :?
Nadruk kosztuje tyle samo dla koszulki z rękawem, jak i bez niego. Jakby nie było taka koszulka wystarczy na kilka sezonów dopóty, dopóki się nadruk nie spierze.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu