Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-03, 13:18    [Koncerty] 4 urodziny HARENDA BLUES SESSION

Serdecznie zapraszam na okrągłe jubileuszowe ;) 4 urodziny najlepszego blues session w Warszawie i zapewne jednego z najlepszych w Polsce, wtorek 3.04.2012 od g. 20.00.

Jest to impreza przeznaczona dla profesjonalnych muzyków, delikatnie moderowana przez moją skromną osobę :)

Przez te 4 lata przewinęło się wielu wspaniałych muzyków jak Krzysztof Ścierański, Grzegorz Grzyb, Leszek Cichoński, Janek Młynarski, Paweł Mąciwoda, Greg Szlapczynski, Paweł Dobrowolski, Georgina Tarasiuk, Jacek Jaguś, Adam Lewandowski czy duet Dziewczyny.

Pojawiali się muzycy znani ze współpracy z czołówką polskiej sceny muzycznej np. Oddziałem Zamkniętym, Reni Jusis, Justyną Steczkowską, Andrzejem Piasecznym, Kayah, Wojtkiem Pilichowskim, Krystyną Prońko.

Do stałej grupy muzykujących w Harendzie dołączali znakomici muzycy z Włoch, Argentyny, RPA, Francji, Japonii, Brazylii, USA, Senegalu, Niemiec, Holandii, Belgii czy Rosji.

Naprawdę ciesze się że, udało się tak długo i z takim powodzeniem zorganizować i rozwijać wtorkową imprezę z niekomercyjną muzyką (nie tylko bluesową).

Serdecznie pozdrawiam wszystkich muzyków i wspaniałą ale też bardzo wymagającą publiczność naszych wtorkowych spotkań!

Do zobaczenia w każdy wtorek w Harendzie!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu