Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Kokosiczko 

Wiek: 30
Posty: 2
Wysłany: 2010-04-23, 15:55    jaka harmonijke wybrac ?

Witam. jestem kompletnym laikiem w tym temacie i dzisiaj wlasnie chcialbym pojechac kupic harmonijke, chyba silverstara bo w Lublinie nic innego ponizej 80 zl nie ma gdzie kupic a z allegro nie chce zamawiac. najbardziej obchodzi mnie jaka tonacje wybrac zeby w miare dobrze sie jje sluchalo i dobra na poczatek ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
glazo

Wiek: 32
Posty: 51
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-04-23, 16:02    Odp: jaka harmonijke wybrac ?

Myślę że w sklepie Na księżycu na okopowej uda Ci się kupić do 80zł coś lepszego niż silver star. Zorientuj się. Tonacja C
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-04-23, 16:02    Odp: jaka harmonijke wybrac ?

Takie informacje na forum już są, nie dam linka - szukaj.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Kokosiczko 

Wiek: 30
Posty: 2
Wysłany: 2010-04-23, 16:06    Odp: jaka harmonijke wybrac ?

Ale mnie interesuja chyba nabardziej takie do 30 bo boje sie ze to slomiany zapal :p a jak mi sei spodoba to moze cos lepszego kupie, a co myslicie o hohner traveller ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-04-23, 16:15    Odp: jaka harmonijke wybrac ?

O hohner traveller też już było. Dobra, no to Ci powiem ;) Generalnie harmonijki poniżej 30 złotych mogą Cię bardzo zniechęcić do tego instrmentu. Albo wóz albo przewóz, lepiej kupić coś lepszego, choć dużo ludzi zaczynało od takiej taniochy. Ja polecam Hohner Bluesband na początek, z tego względu, że jest najtańszy a lepszy od SilverStara. 19zł i będziesz wiedział to co chciałeś wiedzieć. Pozdrawiam ;)
PS: tonacja C
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
MilKam88 

Wiek: 36
Posty: 39
Otrzymał 9 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-23, 16:40    Odp: jaka harmonijke wybrac ?

Poszukaj w sklepach internetowych. U Dawida Wydry na bluesharp Suzuki Harpmaster kosztuje 82 zł. Ja osobiście polecał bym Ci Hohnera Speciala 20. I na początek tak jak napisali glazo i minigunmen tonacja C ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Molsz
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi