Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
meditopgan 

Wiek: 60
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-20, 19:57    [Hohner] Comet C, G 2x40

Jestem nowy w temacie. Zaczęło się bardzo prozaicznie,wszedłem do sklepu i kupiłem harmoszkę która mi się spodobała jest to Hohner Comet C,G 2x40 .
Schody zaczęły się potem - bo nie wiem jak się za to zabrać. Potrzebowałem instrumentu na którym można pograć siedząc w samochodzie. Gitara na której grywam nie bardzo się nadaje,
padło więc na Harmonijkę. Model wybrałem jak rasowy muzyk ( bo była ładna ). Teraz dopiero
mam pasztet ! Nie wiem gdzie szukać tabulatur do tego instrumentu i jak rozpoznać gdzie na niej są które dżwięki ? (Miało być Tak ładnie - Telewizja, wywiady - a tu bohatera Prądem !)
Raaaaaatuuuuunkuuu !!!!!! Pomoooooccyyyyy
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2008-04-20, 20:33    Odp: [Hohner] Comet C, G 2x40

Miło mi powitać nowego klegę! To piękna harmonijka i wyglądem i brzmieniem .Mam taką ,grywam na niej . będziemy sie więc wspierać . Tymczasem zapraszam do posłuchania jak ja na niej gram. Nie jest to ,może rewelacja ,ale też ją dopiero poznaję .http://pl.youtube.com/user/aeroarte1 Szkoda ,że to wszystko nie w tym dziale ,ale może admin przeniesie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
meditopgan 

Wiek: 60
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-20, 21:35    Odp: [Hohner] Comet C, G 2x40

Dzięki za przyjęcie ! Już mi lżej, bo myślałem że zostanę pominięty lub co gorsza zignorowany. Te strony są ciężkie do rozgryzienia, więc się gubię w obsłudze. Liczę na wyrozumiałość. PS. Widać że Bozia nie poskąpiła Ci talentów ! Widziałem prace - dobra robota !!! Hej !
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Dzemowicz

Posty: 2
Wysłany: 2010-07-27, 22:23    Odp: [Hohner] Comet C, G 2x40

Tez wlasnie zakupilem hohner'a comet'a C oraz rowniez sie ucze oraz rowniez mam taki sam problem co ty (najmniejsza wada jak dla mnie to taka ze raczej dzwiekiem nie przypomina mi bluesa)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-07-28, 09:55    Odp: [Hohner] Comet C, G 2x40

Bo o ile wiem to jest harmonijka tremolo... bluesa na niej ciężej zagrać - wydaje mi się, że bardziej do takich ludowych melodii :)

[ Dodano: 2010-07-28, 10:56 ]
Albo oktawowa:)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2010-07-28, 11:02    Odp: [Hohner] Comet C, G 2x40

To oktawowa i jest to CUDO!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-07-28, 12:15    Odp: [Hohner] Comet C, G 2x40

W sumie, obejrzałem pare filmików - fajnie można pokombinować na tym, myślę,że dajnym dodatkiem do grania bluesa może być :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-12-02, 19:16    Odp: [Hohner] Comet C, G 2x40

Mi też się to cholerstwo podoba i sam już nie wiem na co bym kasiorę wydał mając kwotę około 500PLN - myślałem o chromatyku ale takie coś też warto by mieć.

(a najlepiej byłoby wygrać w LOTTO i kupić wszystkie harmoszki jakie mi się podobają :) )

[ Dodano: 2010-12-02, 19:17 ]
A z drugiej strony to jak się nie ma wszystkiego, to ma się marzenia - a warto je mieć :)
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Kotlet 


Wiek: 27
Posty: 27
Skąd: Łańcut k. Rzeszowa
Wysłany: 2011-03-24, 14:33    Odp: [Hohner] Comet C, G 2x40

Taaaak Comet to piękna sprawa lecz nie podoba mi się że niemożna kupić 10 kanałowej przeszukałem wszystkie sklepy internetowe i nic ;( ale to fakt Comet jest piękny
_________________
Trojden Niech Blues Będzie z Tobą!

Blues jest Bogiem
Granie nałogiem
Czysty Dźwięk to podstawa
A Podciąg to zabawa
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu