Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-03-27, 10:55    Odp: [Hohner] Blues Band

howlin_blues, jak chcesz mogę nagrać tę samą zagrywkę na BB i Serdlu,
byś mógł zobaczyć różnicę . :P No dobra walka BB vs S 1847, byłaby jak pojedynek
gitarowy Eddie Van Halen kontra ogniskowy gitarzysta :D , więc to by się mijało z celem ;D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
howlin_blues 

Posty: 6
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2011-03-27, 13:28    Odp: [Hohner] Blues Band

Koledzy, ja - zgodnie z moją prośbą - orientacyjnie chciałem usłyszeć różnicę (w takim przypadku nagranie - porównanie seydel & bb było by miło widziane) nic ponadto. Może to być prosta zagrywka, cokolwiek.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-03-27, 14:11    Odp: [Hohner] Blues Band

Chciałem nagrać, ale gdy znalazłem mojego blues banda na dnie szafki jakoś mi się
odechciało (z tym modelem nie obchodziłem się nadzwyczaj delikatnie :P ) ... Gdy rozkręciłem, oczom mym ukazał się masakryczny widok... Tony kurzu, okruszków,
a nawet mały pajączek :razz: . Rest in pace †...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
rasmario 


Posty: 16
Wysłany: 2012-02-14, 21:24    Odp: [Hohner] Blues Band

Nie dawno zakupiłem harmonijkę firmy Hohner Blues Band i postanowiłem podzielić się z wami moją opinią na jej temat. Dużo ludzi piszę, że jest zła i nie dobra dla początkujących. Mi się wydaje, że nie jest ona wcale taka zła. Kupiłem ją za 30 zł i jestem zadowolony. Nauka na niej jakoś mi idzie, umiem zagrać "Wlazł kotek na płotek", "Mam chusteczkę haftowaną", "Sto lat", "Skazany na bluesa" przygrywka. Prawdopodobnie na lepszej grało by mi się dużo łatwiej i umiał bym więcej. Z podciągami też nie najlepiej. Póki co może być, dodam jeszcze, że ładnie ona wygląda :P
_________________
"Don't Worry, Be Happy"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Jaszczur 


Wiek: 33
Posty: 152
Otrzymał 22 punkt(ów)
Skąd: Lublin/Parczew
Wysłany: 2012-07-17, 23:13    Odp: [Hohner] Blues Band

rasmario napisał/a:
Prawdopodobnie na lepszej grało by mi się dużo łatwiej

Dlatego, skoro juz wiesz, że chcesz uczyć się dalej, polecam zainwestować w coś lepszego - np. Specjala 20, albo jeszcze lepiej w Harpmastera firmy Suzuki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu