Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-28, 14:33    [Harmonijkarz] Piotr Niedziela

Znakomity harmonijkarz, zawodowy muzyk z doświadczeniem oraz zamiłowaniem do bluesa, założyciel www.szkolabluesa.pl.

http://www.youtube.com/watch?v=ZwwQYi4NHjY

[ Dodano: 2013-02-28, 14:52 ]
Bardzo solidny i wymagający nauczyciel gry na harmonijce ustnej. Warsztaty harmonijkowe ze znanymi wirtuozami tego instrumentu nie stoją na takim poziomie, jak indywidualne zajęcia z Piotrem. I jeszcze jedno - nareszcie w Warszawie jest od kogo się uczyć ;-). POLECAM TEGO MUZYKA.
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-03-08, 22:18    Odp: [Harmonijkarz] Piotr Niedziela

Nie wiem co w nim znakomitego...
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rogalski.Arek 


Wiek: 48
Posty: 302
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-03-10, 12:57    Odp: [Harmonijkarz] Piotr Niedziela

Mnie też jakoś nie specjalnie pasuje ... ot takie moje subiektywne zdanie.
Pozdro
_________________
Moja strona foto niezwiązana z harmonijką
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Saskers 


Wiek: 45
Posty: 97
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Saska Kępa
Wysłany: 2013-03-10, 14:11    Odp: [Harmonijkarz] Piotr Niedziela

Nie bardzo rozumiem też ten krzyk w tytule postu. Naprawdę nie trzeba od razu pisać drukowanymi skoro wcześniej 20, 30 czy 40 osób potrafiło napisać normalnie.

fokerss napisał/a:
Warsztaty harmonijkowe ze znanymi wirtuozami tego instrumentu nie stoją na takim poziomie, jak indywidualne zajęcia z Piotrem. I jeszcze jedno - nareszcie w Warszawie jest od kogo się uczyć ;-)


Twoja opinia jest mocno przesadzona. W Warszawie już od dawna jest od kogo się uczyć. Można umawiać się na indywidualne zajęcia z Bartem, masz z nim także cykliczne warsztaty w Otwocku (tuż pod Warszawą, 30 min. od centrum). W kwietniu w SDMie odbędą się warsztaty z Wiśnią. O Piotrze Niedzieli jakoś do tej pory nie słyszałem. I chyba nie jestem jedyny.
_________________
Nie zawracaj kontrafałdy, że w Warszawie byłeś
Bo na Saskie Kiempe wcale nie chodziłeś
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-11, 21:11    Odp: [Harmonijkarz] Piotr Niedziela

Bartek Łęczycki ze względu na swoje nadprzyrodzone zdolności jest rozchwytywanym harmonijkarzem. Zdarza się nawet, że warsztaty harmonijkowe w Otwocku są odwoływane w ostatniej chwili z powodu jego licznych koncertów. Pytam więc czy jest w Warszawie inny wirtuoz harmonijki ustnej, który systematycznie (przynajmniej jeden raz w tygodniu) udzieli fachowej lekcji gry na tym instrumencie. Ja zaproponowałem solidnego, wykształconego muzyka Piotra Niedzielę, ale może są inni, którzy fachowo podzielą się swoja wiedzą - chętnie skorzystam uczęszczając na ich lekcje - czekam na propozycje. Pozdrawiam.
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-11, 22:11    Odp: [Harmonijkarz] Piotr Niedziela

Jak dla mnie, to gra poprawnie, ale nic wielkiego. Ot taki Wierzcholski:P
Tylko druga pozycja (przynajmniej z tego co słyszę) i dużo takiego pitolenia.
Może i jest dobrym nauczycielem. Ja tam uczyłem się u Dziary przez ponad rok i go mogę polecić z czystym sumieniem (chociaż nie jest z Warszawy).
W Warszawie, poza Bartkiem faktycznie nikogo nie znam, ale też i nie szukałem tam nauczyciela.

Pozdrawiam
Mieszko Służewski
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
derus

Posty: 1
Wysłany: 2013-04-04, 23:45    Odp: [Harmonijkarz] Piotr Niedziela

Według mnie koleś jest niezły. Szkoda tylko, że nigdzie za bardzo nie można go posłuchać na żywo... Mam nadzieję, że niedługo pojawi się gdzieś na warszawskiej scenie i pokaże na co go stać.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu