Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-09-10, 07:36    [Harmonijka] Guinness Harmonica...

Z racji faktu iż za niecały miesiąc lecę na krótki urlop do Galway w Irlandii, przeglądałem oferty tamtejszych sklepów muzycznych. Chcę sobie przywieźć grającą pamiątkę stamtąd i prawdę powiedziawszy szukałem jakiegoś WHISTLE-a. W ofercie sklepu znalazłem też harmoszki i rzecz jasna musiałem to sprawdzić. W efekcie natrafiłem na tzw. zestawy startowe, czyli książka + harmoszka w C a w droższej opcji: książka + cd + harmoszka w C. Całość utrzymana w czarnej kolorystyce i z charakterystycznym logo Guinnessa jakie znamy ze znakomitego piwska tej marki. Harmoszka nazywa się DELTA i też jest czarna choć w innych (już chyba nieguinessowskich) zestawach występuje w odmianie tradycyjnej.
Po cenie (niecałe 10 Euro) iż jest to jakiś irlandzki SILVERSTAR, ale jeśli ją tam znajdę to kupię i przetestuję. A może ktoś miał to już w łapskach i/lub w paszczy???

Harmoszka Guinness i wiele innych ciekawych instrumentów na www.waltons.ie
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
laik 

Posty: 203
Otrzymał 3 punkt(ów)
Wysłany: 2009-09-11, 16:34    Odp: [Harmonijka] Guinness Harmonica...

8/ 8/ 8/ przeciez te wszystkie harmoszki sa o 80% drozsze jak ich normalna cena!!!!!!Zwariowali Mc-i ???
BLUES HARP- 42 euro
Goldenka tez ponad 40......a na ten szajs za 14 i za 8 euro....szkoda hajsu - przeciez to Badziewie!
A tak na marginesie....Irish Whisky jest najlepsza na swiecie...hm.hm.hm :x
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-10-13, 14:24    Odp: [Harmonijka] Guinness Harmonica...

Irish whisky i Guinness najlepsze :)

Harpki guinnessa nie znalazłem ale kupiłem whistle-a tejże marki - fajna pamiątka i gra :D

A ceny harmoszek? Bez komentarza...
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu