Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2008-01-02, 17:00    granie przez neta

Gram na harmoszy prawie rok z przerwami. Przez ten czas bardzo mało grałem z gitarą i nie za dużo się nauczyłem (niedługo zamieszcze jakieś nagranie w dziale MP3, clipy itd.) Wśród moich kolegów brakuje ludzi grających na gitarze bluesa. Jeśli ktoś chciałby ze mną "pograć" to zapraszam na gg: 483925 ale wiem że jestśmu po rozrzucani po całej polsce więc pomyślałem sobie o takim graniu przez neta na przykład przez skypa. Albo inna opcja: jeden (gitarzysta) nagrywa coś przesyła innemu (mi) a ktoś (ja) dogrywa(m) harpa :) zapraszam!

pozdrawiam "osa"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2008-01-02, 17:34    Odp: granie przez neta

Spróbuj pograć do podkładów, chociażby z harmonicaboogie.com. Efekt lepszy niż przy czyimś nagraniu gitary, bo masz kilka instrumentów (przede wszystkim perkusję - bardzo pomaga trzymać rytm).
Granie przez skajpa? No, niewątpliwie jest możliwe, ale lepsze IMO będzie granie do podkładów. Skajp lubi czasami poprzerywać.
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mat 

Posty: 27
Skąd: Libiąż
Wysłany: 2008-01-02, 18:49    Odp: granie przez neta

Ano.. granie przez skypa to bardzo zły pomysł. Co do podkładów, być może w najbliższym czasie ze znajomymi nagram kilka chorusów bluesa w kilku tonacjach (gitara akustyczna, bas, perkusja). Jak jesteś zainteresowany to zapraszam albo na priv albo na gg.

pozdrawiam
mat
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-03, 01:06    Odp: granie przez neta

skype ma sens o ile ma się baaaardzo dobre łącze, wtedy nie ma opóźnień, ewentualnie jedna strona gra na gitarze i nie słyszy reszty, a druga sobie dogrywa, wtedy problem opóźnienia można pominąć.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2008-01-05, 23:28    Odp: granie przez neta

Ja przez skaypa dżamuje z kolesiem na dwa basy i jest gites Osa jeśli byś chciał basiste to zapraszam na GG: 5340069
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu