Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Adamuszek 

Posty: 1
Wysłany: 2018-07-24, 11:01    Graj na harmonijce- Sandy Weltman

Pierwszy raz, także witam.
Planuję poćwiczyć trochę grę na harmonijce. Potrzebuję koniecznie czegoś w wersji papierowej bo wybieram się na bardzo długą wycieczkę i podczas niej głównie bym ćwiczył.
Ze wszystkich pozycji które znalazłem, ta najbardziej mnie zaintrygowała,(tematowe "Graj na harmonijce") jednak nijak nie mogę jej znaleźć. Ktoś widział lokalnie (dogadałbym się wtedy ze sklepem), ktoś widział w sieci? Z chęcią się dowiem.
Jeśli ktoś ma opinie na jej temat, lub ewentualnie na początek poleciłby coś innego to również wysłucham.
Na razie obiły mi się o oczy "Harmonijka i Blues" Wierzcholskiego Sławomira (tez problem z dostępnością, ale nie przeszukałem dokładnie) lub również jego "Sekrety harmonijki". Niestety pozycje są wydawane w formacie a4 co akurat dla mnie jest sporym minusem. Im bardziej kompaktowe tym lepiej.
Kolejna pozycja to "Harmonijka ustna w praktyce" Kossowskiej. Tutaj się martwię czy 50 stron a5 to wystarczająco miejsca dla zaspokojenia ciekawości nowicjusza. Tym bardziej, że ktoś wspominał, że dużą czcionką tam pisano.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
wojtek1956wo 

Wiek: 68
Posty: 30
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-09-12, 19:41    Odp: Graj na harmonijce- Sandy Weltman

ta książka jest na olx
_________________
ws
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2019-12-30, 14:34    Odp: Graj na harmonijce- Sandy Weltman

I ja mam :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu