Zapamiêtaj mnie i lub zarejestruj | Zapomnia³em has³a

Artyku³y Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj U¿ytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomo¶æ
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzyma³ 21 punkt(ów)
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-02-18, 00:30    [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Witajcie!
Mia³em to zrobiæ ju¿ dawno, dawno temu, ale jako¶ wylatywa³o mi to z g³owy :)

Czym¿e jest Grand Prix?
Ma ono wy³oniæ "The Best of Harmonica Battle Part I"

Jak g³osujemy?
G³osujemy zgodnie z regulaminem HB:

6 edycji konkursu sk³ada siê na jedn± seriê konkursów, po której przyznawane jest Grand Prix dla najlepszego uczestnika. Liczy siê suma punktów przyznawanych wg schematu:
[b]1 miejsce - 5 punktów,
2 miejsce - 3 punkty,
3 miejsce - 1 punkt.[/b]
W przypadku równej liczby punktów liczy siê odpowiednio ilo¶æ zajêtych pierwszych/drugich/trzecich miejsc. Je¶li ilo¶æ tych miejsc jest równie¿ taka sama to dla miejsc poza pierwszym przyznawane jest miejsce ex equo. Dla wy³onienia pierwszego miejsca w takim przypadku potrzebne bêdzie jeszcze jedno g³osowanie o przebiegu którego zadecyduje Administrator.


G³osowaniepotrwa 2 tygodnie, ze wzglêdu na ferie i zwi±zane z nimi wyjazdy, aby niemal¿e wszyscy u¿ytkownicy mogli oddaæ swój g³os.

Zapraszam do g³osowania.


Po zakoñczeniu g³osowania i og³oszeniu wyników bêdzie mo¿na przyst±piæ do oceny i komentarzy pierwszej serii HB.
_________________
"Obecnie bluesmani wol± pokazaæ w swojej grze jakich technik siê nauczyli, zapominaj±c o przekazywaniu przez muzykê swoich uczuæ. Sam siê do tego przyznajê..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzyma³ 62 punkt(ów)
Sk±d: kielce
Wys³any: 2008-02-18, 08:07    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

"V POSTANOWIENIA KOÑCOWE
6 edycji konkursu sk³ada siê na jedn± seriê konkursów, po której przyznawane jest Grand Prix dla najlepszego uczestnika. Liczy siê suma punktów przyznawanych wg schematu:
1 miejsce - 5 punktów,
2 miejsce - 3 punkty,
3 miejsce - 1 punkt.
W przypadku równej liczby punktów liczy siê odpowiednio ilo¶æ zajêtych pierwszych/drugich/trzecich miejsc. Je¶li ilo¶æ tych miejsc jest równie¿ taka sama to dla miejsc poza pierwszym przyznawane jest miejsce ex equo. Dla wy³onienia pierwszego miejsca w takim przypadku potrzebne bêdzie jeszcze jedno g³osowanie o przebiegu którego zadecyduje Admnistrator."

trochê nie czajoza... co ma na celu ta ankieta? Czemu nie jest tak jak w regulaminie?
pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzyma³ 21 punkt(ów)
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-02-18, 10:25    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

eee, mhm ;]
no ok, to zaraz pozmieniam ;]
Bo jeszzce swego czasu troszku inaczej gada³em z adminem, ale gitara, zaraz zmieniam
_________________
"Obecnie bluesmani wol± pokazaæ w swojej grze jakich technik siê nauczyli, zapominaj±c o przekazywaniu przez muzykê swoich uczuæ. Sam siê do tego przyznajê..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzyma³ 21 punkt(ów)
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-02-18, 23:58    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Ju¿ zmienione, od dawna zreszt±.
Zapraszam do g³osowania!!
_________________
"Obecnie bluesmani wol± pokazaæ w swojej grze jakich technik siê nauczyli, zapominaj±c o przekazywaniu przez muzykê swoich uczuæ. Sam siê do tego przyznajê..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzyma³ 62 punkt(ów)
Sk±d: kielce
Wys³any: 2008-02-19, 07:53    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

ale do jakiego g³osowania? Trzeba zliczyæ punkty poszczególnych graczy z HB i ju¿...
pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gilva53 

Wiek: 71
Posty: 181
Otrzyma³ 8 punkt(ów)
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-02-19, 11:58    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Pozwolê sobie nie¶mia³o zgodziæ siê z Kub±!
_________________
"Nie ma rzeczy trudnych, s± tylko niedostatecznie wyæwiczone" (Bartosz £êczycki)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzyma³ 24 punkt(ów)
Sk±d: Mosina
Wys³any: 2008-02-19, 15:51    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Tzn mo¿na to interpetwoaæ na 2 sposoby, albo g³osowanie teraz, albo!!
zliczanie pkt z poszczego³nyh ed
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzyma³ 3 punkt(ów)
Sk±d: Katowice
Wys³any: 2008-02-19, 16:55    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Ja proponujê zliczyæ punkty. ;) - Rzeszot, masz robotê ;P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzyma³ 24 punkt(ów)
Sk±d: Mosina
Wys³any: 2008-02-19, 17:52    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Ju¿ to kiedy¶ robi³em jak sie ostatynie starcie pierwszej edycji skonczylo
Maciek mia³ 1 miejsce
Kamilteau i Ja mieli¶my eq equo drugie ale jak sie policyz³o wnikliwej to sumasumarum JA mia³em 2 a Kamil 3, z tego co pamiêtam, moge sie myliæ oczywi¶cie
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzyma³ 21 punkt(ów)
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-02-20, 00:35    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

a, to w ten sposób mia³o byæ... eee... tak to w³a¶nie jest jak siê pisze i czyta po nieprzespanych nocach znojnych ;]
_________________
"Obecnie bluesmani wol± pokazaæ w swojej grze jakich technik siê nauczyli, zapominaj±c o przekazywaniu przez muzykê swoich uczuæ. Sam siê do tego przyznajê..." Khalif Wailin' Walter
Ostatnio zmieniony przez Rzeszot 2008-02-20, 15:36, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzyma³ 21 punkt(ów)
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-02-20, 15:35    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Po zsumowaniu punktów og³aszam wyniki:
Maciek 5+5=10
Faaraon 3+5=8
bartek215 1
Ifrost 3
Govean 1
Rzeszot 5
SZCZYPIOR 3+1+3+1=8
MBox 1
Conex 5
kamilteau 5+3=8
kuba 3
Jacoharp 1
Lady_Stardust 5
twoj.pol 1
I Tak:

I. Maciekdraheim
II. ex equo: Faaraon, SZCZYPIOR, kamilteau
III. ex equo: Lady_Stardust, Conex, Rzeszot

Jak wynika z regulaminu, aby wy³oniæ drugie i trzecie miejsce nale¿y wzi±æ po uwagê zajête miejsca i tak ostateczne wyniki wygl±daj± nastêpuj±co:

I. Maciekdraheim
II. ex equo: Faaraon i kamilteau (raz I miejsce i raz II miejsce)
III. SZCZYPIOR (2 razy II miejsce i 2 razy III miejsce

Gratuliren sich! Zapraszam do kolejnych edycji HB!
_________________
"Obecnie bluesmani wol± pokazaæ w swojej grze jakich technik siê nauczyli, zapominaj±c o przekazywaniu przez muzykê swoich uczuæ. Sam siê do tego przyznajê..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gilva53 

Wiek: 71
Posty: 181
Otrzyma³ 8 punkt(ów)
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-02-21, 21:16    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Ech Rzeszot, Rzeszot! Gdzie¶ Ty siê podziewa³, jak w szkole lekcje elegancji dawali? Niech zgadnê: uczy³e¶ siê niemieckiego! I tej naszej stolicy, jako jej przedstawiciel, opiniê trzaskasz kiepsk±. Niech no ja Ciê spotkam w metrze... ;)
Drodzy zwyciêzcy! Szanowni uczestnicy HB! Serdecznie Wam wszystkim gratulujê. Z przyjemno¶ci± obserwowa³em Wasze zmagania, a przede wszystkim postêpy jakie czynicie w harmoszkowym graniu. Nie bêdê siê wym±drza³ merytorycznie, bo mimo, i¿ jestem najstarszy w tym gronie, to reprezentujê poziom pocz±tkuj±cego. Naprawdê mi³o s³uchaæ Maæka, Faaraona i Kamilteau. Na dodatek Wasza wiedza teoretyczna jest imponuj±ca.
Na koniec o moich najm³odszych faworytach: Szczypior - progresja postêpu i Osa - potêga ambicji (jeszcze nam pokarze!).
No i KOBIETA - Lady. A¿ siê bojê nastêpnych edycji - le¿ycie na ³opatkach jak dwa razy dwa jest cztery!
Pozdrowienia
_________________
"Nie ma rzeczy trudnych, s± tylko niedostatecznie wyæwiczone" (Bartosz £êczycki)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzyma³ 24 punkt(ów)
Sk±d: Mosina
Wys³any: 2008-02-21, 21:35    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

hehe dziêki dziêki, teraz sam siê uczê, tzn gram sobie na wiêksze postêpy mam nadzieje jak zaczne chodziæ na lekcje/konsultacje czy jak tam zwa³ to Pana Krzysztofa G±szewskiego

[ Dodano: 2008-02-21, 21:37 ]
A TAK W OGóLE TO NIE STRZêPMY JêZYKóW TYLKO GRAJMY SKORO WIêKSZO¶æ PODK³ADóW W 1 ED BY³A W G TO JA PROPONUJê TERAZ PODK³AD W E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzyma³ 21 punkt(ów)
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-02-21, 23:08    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

gilva53 napisa³/a:
Ech Rzeszot, Rzeszot! Gdzie¶ Ty siê podziewa³, jak w szkole lekcje elegancji dawali? Niech zgadnê: uczy³e¶ siê niemieckiego! I tej naszej stolicy, jako jej przedstawiciel, opiniê trzaskasz kiepsk±. Niech no ja Ciê spotkam w metrze... ;)


A ta elegancja to a propos której czê¶ci mojej wypowiedzi? ;)

Co do niemieckiego, to... no comments ;P

Cytat:
A TAK W OGóLE TO NIE STRZêPMY JêZYKóW TYLKO GRAJMY SKORO WIêKSZO¶æ PODK³ADóW W 1 ED BY³A W G TO JA PROPONUJê TERAZ PODK³AD W E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


O tyle podk³ad w E mo¿e byæ nietrafiony, ¿e nie ka¿dy ma harmoszkê w A lub ewentualnie w E.
_________________
"Obecnie bluesmani wol± pokazaæ w swojej grze jakich technik siê nauczyli, zapominaj±c o przekazywaniu przez muzykê swoich uczuæ. Sam siê do tego przyznajê..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gilva53 

Wiek: 71
Posty: 181
Otrzyma³ 8 punkt(ów)
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-02-21, 23:26    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

A ta "elegancja" to a propos - braku odpowiedniej czê¶ci wypowiedzi ;o)
_________________
"Nie ma rzeczy trudnych, s± tylko niedostatecznie wyæwiczone" (Bartosz £êczycki)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzyma³ 24 punkt(ów)
Sk±d: Mosina
Wys³any: 2008-02-22, 06:51    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Z tego co da³o sie przeczytaæ przez przerwê w miêdzy seriamii HB ró¿ne osoby uzbroi³y sie w róne nowe harmonijki, JA proponuje g³osowanie nad podk³adem Demokracja rozwi±¿e spór
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzyma³ 2 punkt(ów)
Sk±d: Inowroc³aw
Wys³any: 2008-02-22, 08:14    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

dziêki Ci bardzo gilva53, Twoje s³owa bardzo mnie ucieszy³y i a¿ zachcia³o mi siê graæ, ale ju¿ by³o trochê za pó¼no... Wszystkim na podium gratulujê! A co do podk³adów- proponuje ¿eby ka¿da edycja by³a w innym podk³adzie. Tak ¿eby przerobiæ mo¿liw± wiêkszo¶æ. Bo np. jedni nie maj± harmoszek w A ale inni mog± nie mieæ w C, wiêc ¿eby unikn±æ dyskryminacji tych którzy jakiej¶ harmochy nie maj±- powinny moim zdaniem byæ oblecianych wiêkszo¶æ tonacji... ;)

pozdrawiam "osa"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzyma³ 296 punkt(ów)
Sk±d: Ciechocinek
Wys³any: 2008-02-22, 18:42    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Ja dziêkujê za miejsce mi przyznane oraz za mi³e s³owa, które siê tu pojawiaj±. Dziêkujê bardzo!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzyma³ 76 punkt(ów)
Sk±d: Olsztyn/Offenburg
Wys³any: 2008-02-22, 18:53    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Równie¿ dziêkujê za s³owa uznania. Mi³o znale¼æ siê w tak zacnym gronie :) . Co do tonacji przysz³ych podk³adów - ka¿d± decyzjê przyjmê z pokor±.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 33
Posty: 131
Otrzyma³ 21 punkt(ów)
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-02-22, 19:20    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Gratulacje panowie, cieszê siê, ¿e mog³am z stan±æ obok Was w harmonijkowej rywalizacji i liczê na wiêcej ;) A tak w tajemnicy powiem Wam, ¿e propozycje podk³adów, które wys³a³am s± w G, ale oczywi¶cie decyzja nie nale¿y do mnie. ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzyma³ 24 punkt(ów)
Sk±d: Mosina
Wys³any: 2008-02-22, 22:53    Odp: [GP I] Mistrz Harmonijkowych Bitew

Ja propnuje g³osowaæ czy w G podklad czy w E, (bo chyba te mozna brac pod uwage)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu