Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Leonex307 

Wiek: 24
Posty: 1
Wysłany: 2014-03-28, 15:08    Gdzie kupić Hohnera Special 20 w Krakowie?

Witam
Od dłuższego czasu przekopuję internet w poszukiwaniu możliwości kupna Hohnera Special 20 w Krakowie. Zależy mi na tym by kupić go nie przez internet a w "realnym" sklepie. Polecacie może jakiś sklep w mojej okolicy?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Grdykopląs 

Posty: 5
Wysłany: 2014-03-29, 00:38    Odp: Gdzie kupić Hohnera Special 20 w Krakowie?

Witam, Hohnery Special 20 sprzedają w Krakowie w MX Music w Galerii Krakowskiej, mają na miejscu też miech co by stroiki przetestować. Ja kupiłem ten model w A, stroik na 1 kanale był padnięty, a w ogóle cała harmonijka sprawiała wrażenie już lekko rozegranej, zorientowałem się dopiero w aucie, wróciłem kilkanaście minut później do sklepu - zero problemów z wymianą, więc można chyba ten sklep spokojnie polecić.
Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Lizur97 


Wiek: 26
Posty: 139
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: woj. Opolskie
Wysłany: 2014-03-29, 01:28    Odp: Gdzie kupić Hohnera Special 20 w Krakowie?

Nie ma sensu kupować w "realnym" sklepie. Raz, że drożej, dwa, są profesjonalne sklepy z harmonijkami, w których sprawdzą towar przed wysyłką, trzy są prowadzone przez specjalistów, w ,muzycznym nie wiadomo na kogo trafisz :)
_________________
"Wszystko prostsze gdy się śpiewa i gra.."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Grdykopląs 

Posty: 5
Wysłany: 2014-03-29, 14:16    Odp: Gdzie kupić Hohnera Special 20 w Krakowie?

Ten konkretny model kosztował w tym konkretnym sklepie 99zł, więc co do ceny nie da się zgodzić, towar można sprawdzić samemu na miejscu, co do tego trzeciego to pewnie masz rację, o ile kupujesz w sklepie internetowym gdzie sprzedają tylko harmonijki :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-03-29, 17:00    Odp: Gdzie kupić Hohnera Special 20 w Krakowie?

Są dwa takie sklepy i mają dobre ceny:) Świetne opinie również ;)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
DnameIN 

Wiek: 40
Posty: 15
Wysłany: 2014-06-05, 08:25    Odp: Gdzie kupić Hohnera Special 20 w Krakowie?

Sorry, że starego kotleta tu odświeżam, ale mam akurat swoje 3 grosze do dodania;)

Akurat w Galerii Krakowskiej kupiłem moją pierwsza harmonijkę, właśnie Special 20 w C. Ona akurat sprawuje się świetnie, natomiast moje późniejsze doświadczenia z tym sklepem są już gorsze. Po miesiącu chciałem coś w tonacji A, w sklepie zdecydowałem się na Lee Oscara. Przez tydzień waliłem głową w mur co jest nie tak, i dlaczego nie jestem w stanie normalnie na niej zagrać. Po głębszym zbadaniu tematu okazało się, że dostałem wersję specjalnie strojoną Melody Maker w pudełku z harmonijki w stroju Ritchera. Za trzecim razem (jakiś miesiąc temu), liczyłem na Special 20 w G i niestety nie było, a sprzedawca prawie wsadził by mi harmoszke w innym stroju, gdybym nie popatrzył na oznaczenia.

Kiedy indziej za to, byłem w sklepie muzycznym przy rynku podgórskim (https://www.google.pl/maps/preview?safe=off&ie=UTF-8&fb=1&gl=pl&q=Sklep+Muzyczny+GAMA&cid=11840427404532527288&ei=ghqQU7zmDqWgyQOjjoDYCA&sqi=2&ved=0CLMBEPwSMAo). Sprzedawca w szufladzie miał spokojnie ponad 20szt. Special 20, nie licząc innych. Jeśli już miałbym polecać, to właśnie ten sklep. Dodam, że zakupy też miałem tam udane;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-06-05, 12:38    Odp: Gdzie kupić Hohnera Special 20 w Krakowie?

Sklep na rynku podgórskim jest genialny. Polecam serdecznie.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu