Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
maverick04 

Wiek: 33
Posty: 16
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-08-19, 21:41    Fat Box by Fat Effects

Cześć,

Na wstępie zaznaczę, że nie próbuję wrzucać na forum komercyjnej reklamy. Wręcz przeciwnie nasz produkt powstał się z pasji jaką jest harmonijka ustna. Krążę po forum od około 7 lat, na harmonijce gram od około 9 lat. Chciałbym podzielić się z Wami naszym nowym efektem. Po pół rocznej pracy nad schematami, testami, udało nam się doprowadzić do fizycznej postaci.

Fat Box to odpowiedź dla poszukiwania mocnego, basowego brzmienia. Pomysł wziął się od wieloletnich poszukiwań piecy, mikrofonów, prób ich zestawiania żeby osiągnąć odpowiednią barwę brzmienia. Najprościej było by kupić Basmana, Twina, nie mówiąc o Meteorze czy Harp Kingu. Do tego mikrofon ściągnięty zza wielkiej wody, najlepiej z świetną wkładką. Niestety często nie jest to takie proste. Jak już pewnie niejeden harmonijkarz wie, półśrodki zazwyczaj mają marny skutek. Z mojego doświadczenia najczęściej brakuje dołu, brzmienie jest płaskie, brakuje tego czegoś przy graniu techniką Tonguje Slap, czy Tongue Blocking, każdy mógłby dodać coś od siebie. Właśnie takie pytania, po 9 latach poszukiwania sprzętu stworzyły pomysł na nasz efekt.

Fat Box posiada trzy potencjometry, dzięki którym możemy regulować podbicie bassu, wysokich tonów oraz kontrolować głośność podbicia.

Nie będę przynudzał. Serdecznie zapraszam do testów Fat Box oraz do naszego sklepu gdzie można zakupić efekt. Zapraszam również do śledzenia Facebooka, kanału na You Tube. Pracujemy nad testami brzmieniowymi, na różnych sprzętach i mikrofonach. Będziemy je regularnie publikować.

http://www.fateffects.com/
https://www.facebook.com/fateffects
https://www.youtube.com/c...8VzR8-Qrtz3K9ew

Test 1 https://soundcloud.com/fat-effects/fat-box-harp-effect-test-on-dimavery-tga-r30
Test 2 https://soundcloud.com/fat-effects/fat-box-dimavery-tga-r30-2
Piec: Dimavery TGA 30R
Mikrofon: Shure SM57

Test 3 https://www.youtube.com/watch?v=sKiFrKsRbTE
Test 4 https://www.youtube.com/watch?v=mwALYULbnFw

Piec: KLD GT5
Mikrofon: Shure SM57
Delay: Mod Tone Vintage Analog Delay

Jeżeli ktoś chciałby potestować kostkę na żywo, oczywiście jest to możliwe. Zapraszam do Katowic! :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu