Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Wybuch 


Wiek: 31
Posty: 41
Skąd: Rybaki (lubuskie)
Wysłany: 2011-01-12, 22:30    Dżem - Sen o Victorii (moja interpretacja)

Panowie i panie ;)

Podaje linka i od razu czekam na konstruktywną krytykę bo wiem że gram tylko z nazwy bo grą bym tego nie nazwał. A więc czekam na uwagi i refleksje bo chętnie dowiem sie co powinienem poprawić.
http://wybuch1992.wrzuta....orii_harminijka

Ps.Nie to żebym sie tłumaczył ale było to nagrane na lekko tylko poprawionym przeze mnie wyrobie instrumento odobnym firmy Swan 8/ Niestety nie mam nic ciekawszego w tonacji C :x Dlatego proszę wybaczyć mi niektóre braki podciągów itp bo ta harmonijka nie do końca jest wyposażona w takie opcje jak podciąg :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-14, 20:00    Odp: Dżem - Sen o Victorii (moja interpretacja)

Co poprawić? (...) to będzie spora lista, ale nie załamuj się, nie było najgorzej:

1. Popracuj nad brzmieniem (wibrato itd.);
2. Staraj się ćwiczyć rytmikę i frazowanie;
3. Nowe zagrywki i budowanie napięcia (Żeby gra nie była zbyt monotonna);
4. Technika (to zawsze trzeba ćwiczyć);
5. Teoria (wspomaga naszą wyobraźnię i pomaga nam ciekawie grać;

i tak dalej...

Długa droga przed Tobą, ale nie załamuj się. Też jestem dopiero na początku i dużo jeszcze czasu minie, zanim będę mógł powiedzieć, że umiem grać.

Pozdrawiam
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
wojownik266 


Wiek: 49
Posty: 218
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Biały Bór
Wysłany: 2011-01-15, 14:02    Odp: Dżem - Sen o Victorii (moja interpretacja)

Co prawda prosiłeś o konstruktywną krytykę ale moim skromnym, zdaniem nadmiar krytyki może raczej zaszkodzić niż pomóc, dlatego chciałbym Ci powiedzieć że to nagranie nawet mi się podoba nie dlatego że by było idealnie wykonane, bo jak już napisał Zamieszkały (mam nadzieję że wie co pisze), lista poprawek jest długa ale dlatego że marzy mi się grać chociaż na takim poziomie jak Ty i nie mogę się już doczekać tego dnia żeby właśnie tak grać. Czas ucieka a efektów mojej nauki jak nie było tak nie ma. Jednym słowem ... Tak trzymać. Miłego dnia.
_________________
Kto nie walczy nie zwycięży. Kto nie zwycięży jest pokonany.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Wybuch 


Wiek: 31
Posty: 41
Skąd: Rybaki (lubuskie)
Wysłany: 2011-01-15, 14:34    Odp: Dżem - Sen o Victorii (moja interpretacja)

Zamieszkaly, Dzięki właśnie na taką listę czekałem :) Teraz wiem co poprawić i nad czym popracować. Tak jak już pisałem duża w tym "zasługa" mojego wyrobu harmonijkopodobnego firmy swan ale nie zganiam broń boże tego na harmonijkę ;] !
Wiem że jeszcze dłuuuuga droga przede mną ale ciesze sie że niektórym takim jak wojownik266, sie to podoba ;] Dziękuje panowie i czekam na dalsze opinie :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu