Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-07-07, 13:36    Danelectro BLT Slap Back Echo

Nagrałem krótką próbkę możliwości tego efektu, o którym w temacie. Mała, ładnie wyglądająca i co najlepsze, tania puszka od Danelectro pozwala na dodanie kilku ciekawych efektów. Jest to połączenie reverbu z krótkim delayem. Ma 2 pokrętła, MIX - ustawiające proporcję między sygnałem zmodyfikowanym i naturalnym oraz REPEAT - ustalające ilość powtórzeń. Efekt ma bypass, ale nie jest on zupełnie przezroczysty, nawet wyłączony. Jednak za tę cenę, nie można oczekiwać więcej, bo i brzmienie efektu jest całkiem ciekawe. Oto ono:

http://www.sendspace.com/file/7hz14l


------------------------------------------------------------------

Link zaktualizowany, bo poprzedni wygasł.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Ostatnio zmieniony przez Maciekdraheim 2010-08-31, 13:12, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-07-09, 13:37    Odp: Danelectro BLT Slap Back Echo

Dokładnie to samo, co z moim Behringerem DR400. Dodanie lekkiego pogłosu poprawia brzmienie, ale jak odkręcasz efekt dalej, to niestety jedzie cyfrą na kilometr. Brzmi jak syntezator mowy.

Nawiasem mówiąc, Behringer juz mi się po 1,5 roku sp...lił. Jednak po tanim dziadostwie nie ma co oczekiwać cudów.

[ Dodano: 2010-10-22, 20:46 ]
Mała poprawka: nie efekt się zepsuł, tylko zasilacz... zmyliło mnie to, że diodka w efekcie się świeciał. Dopiero niedawno przez przypadek odkryłem, że działa. Z nowym zasilaczem robi swoje.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu