Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Wika2000 

Wiek: 29
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-10-14, 11:19    Co oznaczają poszczególne elementy i jak je zagrać?

Witajcie! Kilka słow na początek: na harmoszce gram od naprawdę niedawna, ale ten instrument już jest bliski memu sercu. Jak szukałam tabów to znalazłam jakieś %, # i " . Co to znaczy i jak to grać? Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-10-14, 12:58    Odp: Co oznaczają poszczególne elementy i jak je zagrać?

Znaczki takie jak %, #, czy też!, @, $, ^, &, * oznaczają, że nie masz na komputerze specjalnej czcionki do zapisywania tabulatur (Harmonica.rtf), która działa w ten sposób, że numerki wpisane łączni z shiftem pojawiają się w kółeczku, czyli oznaczają zassanie danego dźwięku. Jeżeli czcionki nie ma, to wyświetlają się te znaki, które są wpisane nad numerkami na klawiaturze. Z kolei znak " pokazuje, że należy dany dźwięk obniżyć o cały ton.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Wika2000 

Wiek: 29
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-10-15, 13:00    Odp: Co oznaczają poszczególne elementy i jak je zagrać?

Dziękuję, pomocna informacja ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu