Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
bbbb

Posty: 15
Wysłany: 2020-01-22, 14:36    Badanie słuchu

Jak wygląda badanie słuchu?

Zastanawiam się czy się nie zapisać.

Czy słuchanie muzyki w słuchawkach moze tak poza tym niszczyć słuch?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pankrac

Posty: 16
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2020-01-23, 07:14    Odp: Badanie słuchu

Jak najbardziej moze niszczyć słuch. O ile oczywiście słuchasz muzyki głoścno oraz długo A z tego co wiem większośc osób własnie słucha muzyki w ten sposób. Polecam nie słuchać w słuchawkach jeśli czujesz, ze cos jest nie tak oraz przebadać się. Wybierz się do Geers, mają tam dobra akustyke słuchu...

Badanie wykonuje się w specjalnie wyciszonym pomieszczeniu. Protetyk słuchu zorientuje się jak ma się Twój słuch. Badanie jest zupelnie bezbolesne.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
roca
Georgia525 

Posty: 2
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2020-05-20, 10:16    Odp: Badanie słuchu

Metod badania słuchu jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od tego jaki jest Twój problem, co zleci laryngolog, w jakim jesteś wieku i tak dalej. Jedno jest pewne, że większość tych badań jest naprawdę nieinwazyjnych, po prostu siedzisz lub leżysz i wykonujesz polecenia audiologa. Obecne aparatury medyczne pozwalają na naprawdę szybkie i trafne postawienie konkretnej diagnozy. A i w razie stwierdzonego ubytku słuchu i konieczności noszenia apartu to i w tym temacie możemy liczyć na rzeczywiste cudeńka technologiczne. Wystarczy spojrzeć na stronę z aparatami słuchowymi https://www.signia-aparat...l/hearing-aids/ Niesamowicie dyskretne, innowacyjne, łatwe w obsłudze urządzenia, które znacząco podnoszą komfort życia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
roca
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2020-05-20, 19:53    Odp: Badanie słuchu

Do tego tematu pasuje art. o głośnym graniu.

p.s. może warto będzie je scalić, jako że idą w podobnym kierunku?

http://forum.harmoszka.co...ylko-vt9232.htm
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu