Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2019-11-26, 21:58    Akcja wymiany harmonijek EASTTOP

Jest akcja firmy Easttop‼️

W sierpniu 2020 roku zostanie otwarte ✳️Muzeum Harmonijek✳️ w firmie Easttop w Chinach. Firma wyszła z propozycja, ze za każdy model starej harmonijki oferują swój nowy produkt. Może ma ktoś z was zalegające, niepotrzebne stare harmonijki?
Jest propozycja od szefostwa firmy, aby przed końcem listopada przesłać je do mnie, a ja je do nich zawiozę a nowe harmonijki przywiozę z powrotem w połowie grudnia.
➡️ Jeżeli jest ktoś zainteresowany, proszę o kontakt ze mną na priv.
EDIT: Harmonijki sprzed 1990 roku
EDIT 2: żadne chińskie marki nie wchodzą w grę. Typu Parrot, Golden Cup, Swan itp

Big news!! Easttop harmonica is going on harmonica museum construction, we'd like to collect all kinds of old harmonicas, if anyone of you have , we can give our Easttop harmonica as gifts, of course,we also can buy from you ,Easttop express our thanks for your kindness!!
During Asia Pacific harmonica festival in Aug.6-9,2020 ,the Museum will grandly open, Welcome to visit!

https://www.facebook.com/...o&__tn__=EEHH-R
_________________
Keep breathing music ...
Ostatnio zmieniony przez Felix 2020-03-24, 14:27, w całości zmieniany 3 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2019-11-26, 22:25    Odp: Akcja wymiany harmonijek EASTTOP

Trochę mało czasu jak na to, żeby zdążyć przed końcem listopada.
Mam trochę staroci; kiedyś szukałem po prostu, żeby je mieć.
Chyba nie jestem zainteresowany by się ich pozbywać.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Michał Kielak
Gość
Wysłany: 2019-11-27, 10:15    Odp: Akcja wymiany harmonijek EASTTOP

Akcja wymiany nie kończy się z dniem 30 listopada 2019. Jednak po tym terminie wysyłkę i wymianę będzie można realizować bezpośrednio z producentem.
Pozdrawiam
[color=#FF0036]Michał Kielak[/color]
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2019-11-28, 12:13    Odp: Akcja wymiany harmonijek EASTTOP

Gdyby tak pospacerować po targach staroci, to niejedne cacko można by trafić. Moi znajomi wiedzą, że mam kobla na punkcie harmonijek i co raz donoszą mi, jakie to piękne okazy oglądają na temu podobnych wyprzedażach bazarowych.
Mając powyższe na względzie i w.w. akcję, to można sobie skompletować nowy cały zestaw harmonijek za nieduże pieniądze.
Jedno tylko pytanie do Michała, czy w związku z możliwością późniejszych terminów wysyłki harmonijek bezpośrednio do producenta obowiązuje również weryfikacja typów, modeli etc. etc. ?
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Michał Kielak 


Wiek: 46
Posty: 58
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-12-12, 21:59    Odp: Akcja wymiany harmonijek EASTTOP

Czy będzie weryfikacja typów, modeli itp? Pewnie tak. Najlepiej kontaktować się bezpośrednio z producentem.

Chociaż zapytam, czy nie łatwiej będzie jak dotychczas. Przez mnie.
_________________
www.kielak.pl
www.kasachorych.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu