Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
mnmlista_pl
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-26, 09:59    Kursy na Udemy

Dziś kończy się promocja na platformie e-learningowej Udemy ich kusów. Jest ich w sumie ponad 100 tys. w tym dotyczących harmonijki Tu jest spis

Z tego co wiem promocje są co jakiś czas, więc warto polować, bo obniżki są rzędu 93% i kursy po obniżce kosztują kilkadziesiąt zł zamiast kilkaset.

Ktoś uczył się grać w ten sposób?
 
 
voidtec 

Wiek: 40
Posty: 4
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-10-16, 09:26    Odp: Kursy na Udemy

Też się zastanawiałem nad tym kursem, ktoś próbował?
A apropo Udemy to jeszcze nigdy nie widziałem tam kursu bez promocji. Prawdziwa promocja to tam jest jak kursy są za darmo :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ntmnt 

Posty: 13
Wysłany: 2020-02-15, 01:07    Odp: Kursy na Udemy

Ja mam wykupione kursy Bena Hewletta i szczerze mówiąc strasznie ciężko mi przez nie przebrnąć. Nie ze względu na trudność materiału, ale ze względu na to, że są strasznie nudne... Czy są one dobre? Żeby na to odpowiedzieć, musiałbym najpierw przez nie przebrnąć, a jest to naprawdę trudne - ze wzgledu na nudę i to, że omawia on strasznie długo rzeczy, które wie nawet ktoś tak kompletnie początkujący jak ja. Człowiek chce poznać KONKRETY, coś NOWEGO, a nie pierdzielenie 10 minutę po kolei jak naciska klawisz na pianinie, mówi jak to dźwięk, a potem robi dźwięk harmonijki o tej samej częstotliwości.

Dużo bardziej jestem zadowolony z DARMOWYCH tutoriali na YT - bo tam mam KONKRETY, tj. wpisuję sobie w wyszukiwarkę konkretną rzecz, jakiej muszę się nauczyć i zaraz wyskakuje z przynajmniej kilka dobrych tutoriali na ten temat - duża oszczędność czasu energii, bo dostaję OD RAZU, to co potrzebuję, a nie jak w kursie Bena Hewletta, który przypomina jak grzebanie po śmietniku, tj. trzeba przebrnąć przez ileś minut pitolenia w nadziei, że wypowie on w końcu jakieś zdanie, które będzie dla nas przydatne.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Hokto

Posty: 4
Wysłany: 2020-02-15, 20:13    Odp: Kursy na Udemy

Ja polecam Brodate dźwięki na YT, całkowicie za free
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
voidtec 

Wiek: 40
Posty: 4
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-02-20, 17:24    Odp: Kursy na Udemy

no ja kupiłem ten Bena i to, że jest nudny mocno mi nie przeszkadza (na udamy można przyśpieszać:P) , gorzej, że jest strasznie nieuporządkowany. Widać, że koleś skleił kilka kursów w jeden, żeby się wypozycjonować na najdłuższy.

Ostatnio na blackfridayu kupiłem kurs improwizacji Tomlina Leckie i daje radę - fajne ćwiczenia pokazuje.

Jeszcze mam zalegający kod na www.bluesharmonica.com - dorzucają do Marine Band - więc jakby ktoś chciał spróbować ...


Problem z wiedzą z youtuba jest taki, że jest powierzchowna i nieuporządkowana.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu