Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-02-04, 13:33    O harmonijkach bez zadęcia!

Cześć Wam!

Dzięki temu, że mój obecny dostawca internetu skutecznie uniemożliwia mi prowadzenie lekcji przez Skype postanowiłem wkrótce uruchomić cykl youtube'owy, w którym rozwiewać będę wszelkie wątpliwości dotyczące harmonijki ustnej :)

Przed Państwem - "O harmonijkach bez zadęcia" ! ! !

Jak każde wiekopomne dzieło filmowe tak i to potrzebuje dobrej zapowiedzi, która przedstawi w skrócie czego będzie dotyczyć, zostawiając jednocześnie odrobinę niedosytu wśród widzów.

Za oprawę graficzną dziękuję GURD Illustrations!

Klikajcie Ani lajki w ciemno, ponieważ ze świecą szukać drugiego TAK zdolnego grafika!

Harmonijkarze! Oczekuję na maile z sugestiami na temat tematów kolejnych odcinków - mogą być anonimowe! Czekam na Was na www.lpietrzak.net :)

Pozdrawiam serdecznie!

Łukasz Pietrzak

_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-02-11, 13:37    Odp: O harmonijkach bez zadęcia!

Zapraszam do obejrzenia krótkiej recenzji najniżej strojonej obecnie na świecie harmonijki: Seydel 1847 Classic w tonacji Low Low E!

Jeżeli tylko mieliście już kontakt z tą harmonijką - podzielcie się swoimi wrażeniami :) Ja jestem zachwycony!



Pozdrawiam serdecznie!

ŁP
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-03-09, 20:30    Odp: O harmonijkach bez zadęcia!

Zainspirowany twórczością Krzysztofa Kieślowskiego oraz najczęstszymi pytaniami, które pojawiają się na harmonijkowych forach internetowych nagrałem "Krótki film o tym, gdzie i jaką harmonijkę kupić na początek."



Odnośniki do sklepów internetowych znajdziecie w opisie filmu!

Nagranie YouTube'owe nie wyczerpuje oczywiście w pełni tematu, dlatego jeśli macie tylko jakieś pytania - piszcie śmiało na: pietrzak.harmonica@gmail.com :)

Pozdrawiam wszystkich, którzy zaczynają przygodę z harmonijką ustną!

ŁP
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pivo 

Posty: 47
Wysłany: 2018-03-22, 08:18    Odp: O harmonijkach bez zadęcia!

Myślę, że Harpmaster jest też niezłą harmonijką na początek. A można ją kupić już za ok 85zł.
Poza tym jakby ktoś chciał to w granicy 120zł można kupić też harmonijkę z korpusem drewnianym, impregnowanym, który nie pęcznieje, lub pęcznieje znacznie mniej niż w klasycznej Marynce.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-03-29, 08:14    Odp: O harmonijkach bez zadęcia!

Pivo napisał/a:
Myślę, że Harpmaster jest też niezłą harmonijką na początek. A można ją kupić już za ok 85zł.
Poza tym jakby ktoś chciał to w granicy 120zł można kupić też harmonijkę z korpusem drewnianym, impregnowanym, który nie pęcznieje, lub pęcznieje znacznie mniej niż w klasycznej Marynce.


To prawda - ta granica cenowa o której wspomniałem jest tylko umowna, powyżej niej myślę, że znaleźć można już tylko zawodowe instrumenty :)
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu