Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-08-31, 23:31    [Festiwal] Polski Dzień Bluesa na Śląsku i w Zagłębiu

To już druga edycja Polskiego Dnia Bluesa w stolicy Zagłębia Dąbrowskiego.

Spotykamy się jak w zeszłym roku w sali koncertowej MUZA w Sosnowcu 3 września o godz. 18.00.
Tym razem zagrają dla Was zespół Rockomotive, w którym mam przyjemność grać od 2 lat oraz Kasa Chorych.
Ten rok jest ostatnim rokiem działalności zespołu Kasa Chorych, a sosnowiecki koncert wpisuje się w ich pożegnalną trasę koncertową. Prowadzenie: Andrzej Matysik Twój Blues.
Po występie obydwu kapel przenosimy się na jam session do klubu muzycznego Latawiec (Będzin ul. Zwycięstwa 36 — 300 m od trasy w kierunku Warszawy).
Bilety na koncerty do nabycia w kasie w dniu imprezy po 10 i 15 zł. Zachęcam również do kupna biletów przez Internet http://kiepura.pl/pl,kup-...ien-bluesa-w-so

Jam session wstęp wolny. :) :harp: :viva:


Drugą imprezą w tym samym dniu jest BLUES BANA - czyli Bytomski Tramwaj Bluesowy

Po raz IV po ulicy Piekarskiej w Bytomiu pojedzie bluesowy tramwaj w godzinach od 12.00 do 18.30.

Nietypowa forma koncertu w wagonie starej Bany gromadzi sporą grupę muzyków i miłośników tego gatunku, a sukces tego wydarzenia w 2013 roku spowodował, że wspólne „jamowanie” przerodziło się w cykliczną imprezę.

We wrześniowe sobotnie popołudnie, każdy pasażer w myśl motta: "GRASZ - ZAGRAJ Z NAMI !!! NIE GRASZ - PRZYJDŹ, POSŁUCHAJ" może wsiąść do tramwaju i nie kasować biletu.

Ciekawostką jest to, że muzycy zmieniają się, dzięki czemu pasażerowie mają okazję posłuchać standardów bluesowych, w rożnych aranżacjach.

W obydwu imprezach Harmoszka.com jest patronem Medialnym.

Serdecznie zapraszamy :) :harp:

http://www.katowice.tvp.pl/26774495/1092016
_________________
Keep breathing music ...
Ostatnio zmieniony przez Felix 2020-09-03, 22:07, w całości zmieniany 3 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2017-08-28, 19:18    [Koncerty] [Koncerty]

POLSKI DZIEŃ BLUESA W SOSNOWCU
Już po raz trzeci udało mi się zorganizować wspólnie z Klubem Miejskim im. J. Kiepury w Sosnowcu Polski Dzień Bluesa.

Tym razem wystąpi:

- OLD WAVE

................ &

- J.J. BAND

Bilety można nabywać on-line oraz 2 godz. przed rozpoczęciem koncertu
w kasie przy sali koncertowej MUZA. Ul. Warszawska 2 w Sosnowcu.
Data: 16 września (sobota) - początek godz. 18.30
Koncert poprowadzi red. muzyczny Dariusz Żbikowski

Zapraszam na koncerty :)
Felix

Szczegółowe informacje znajdziemy pod linkiem:

http://www.kiepura.pl/pl,...d-wave--jj-band
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2018-09-04, 00:34    Odp: [Festiwal] Polski Dzień Bluesa na Śląsku i w Zagłębiu

Czwarta edycja Polskiego Dnia Bluesa w sosnowieckiej MUZIE przed nami.
W tym roku zaprosiłem trzy kapele. W dwóch z nich zagrają harmonijkarze.
Zapraszam wszystkich miłośników Bluesa, Jazzu, Rythm & Bluesa na 16 września o 18.
Prowadzenie znany redaktor muzyczny Wojtek Zamorski.
Bilety w tym roku niedrogie jako, że udało się imprezę dotować przez Miejski Klub im. J Kiepury.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2018-09-24, 21:24    Odp: [Festiwal] Polski Dzień Bluesa na Śląsku i w Zagłębiu

POLSKI DZIEŃ BLUESA w Sosnowcu okiem TV "Kanał 99"



Harmonijek :harp: w tej relacji nie usłyszycie, ale powiem Wam było jej całkiem niemało podczas koncertów i after party z czwartym zespołem "Blues Galeria".
Dobrze i tak, że udało się to wszystko spiąć przy niewygórowanych kosztach.
Kolejna piąta edycja za rok.
Zapraszam :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu