Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
norbi 

Wiek: 50
Posty: 89
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-08-02, 16:55    BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Moi drodzy

Bardzo chciałbym by ktoś pomógł mi rozgryźć utwór ONE MORE CUP OF COFFEE Boba Dylana to dosyć zapomniany utwór z albumu Desire , ale mnie on rusza i miło by mi było bym mógł go sobie zagrac na harmonijce .

prosze o wszelką pomoc

pozdrawiam

Norbi
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2015-08-03, 22:59    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Utwór zagrać jest bardzo prosto, nawet Dylan by to potrafił, ale to co tu ty chcesz zagrać tego "harmonijkarza " wybacz, ale nie da się tego zapisać, to coś na poziomie zerowym, próbuj , te twoje taby na to wskazują , ale jak masz harmonijkę w D, może coś zagrasz.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-08-04, 10:07    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Norbi nie powtarzaj postów i nie nabijaj nowych z tą samą wypowiedzią.

Co do odpowiedzi adamag53, wypowiedział swoją opinię i tyle. Każdy może dołożyć swoje "5 groszy".
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-08-04, 11:14    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Sternik napisał/a:
Norbi nie przejmuj się ostatnio wszyscy są załatwiani przez Adam53 w tym temacie w podobny sposób.

No bez przesady Sternik, nie uogólniaj, może się czujesz urażony ze strony adamag53, ale tu na Forum nikogo to nie interesuje.
Pisz merytorycznie!

norbi - przykład audio, który zamieściłeś nie jest najszczęśliwszym wyborem. Masa nieczystości i dwudźwięków.
Może wybierz z linii melodycznej tego klipu https://www.youtube.com/watch?v=VrU-ZOzQQX0
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
norbi 

Wiek: 50
Posty: 89
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-08-04, 19:57    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

OK może i faktycznie mój wybór był nie najlepszy , lecz taki znalazłem, zresztą podałem go tylko po ty by mniej więcej rozpisujący muzyk wiedział o co mi chodzi .

Z drugiej strony mam prawo lubić Twórczość Dylana co nie "? ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2015-08-06, 06:26    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Fokerss'ie bardzo proszę nie używać obraźliwego języka w stosunku do innych. Takie porównanie do psa jest nie na miejscu. Adamie, dziękuję za to, że nie poddałeś się prowokacji. Bardzo proszę wszystkich by skoncentrować się na muzycznej części tego utworu.

Swoją drogą po odsłuchaniu nagrania z linka Norbiego nie wiem, czy jest możliwe rozpisanie tego na tabulaturę, a zagranie tego w sposób bliźniaczy do nagrania, z tabulatury czy też ze słuchu, uważam za awykonalne.

Oczywiście jeśli ktoś zaproponuje jakąś tabulaturę prosiłbym o zamieszczenie nagrania by Norbi mógł usłyszeć co zaproponowano i stwierdzić, czy pasuje mu taka wersja.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
norbi 

Wiek: 50
Posty: 89
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-08-06, 10:39    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

żeby była jasność,interesuje mnie sam utwór a nie odwzorowanie tego co w linku na youtube
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2015-08-09, 23:03    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Troszkę się tu pozmieniało , to nie problem, podaj link do wersji jaką chcesz zagrać, to wyjaśni co umiesz i czego chcesz się nauczyć.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
norbi 

Wiek: 50
Posty: 89
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-08-10, 19:08    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Drogi adamg53 Adamie jesteś tu po to żeby pomagać a nie żeby oceniać i krytykować co prawda nie znam twojego statusu na tym forum ale jakaś kultura i ciebie powinna obowiązywać .
Ja osobiście mógłbym ci powiedzieć ile znaczą dla mnie twoje uwagi i wypowiedzi ale liczę że jesteś inteligentny i sam się domyślisz .
Rozgryzłem ten utwór i to bez twojej pomocy . I wyobraź sobie myliłeś sie , bo nuty utworu One more cup of coffee B.Dylana są i to w wersji papierowej. Gość mi pokazał jak to grać i muszę przynać że wiara w ludzi powróciła.

Tak więc temat można zamknąć

pozdrawiam

norbi
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2015-08-10, 19:23    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

No to super, podziel się z nami tym co wymyśliłeś. Co do mojej pomyłki zobaczymy, zawsze tu jak ktoś chce coś zagrać podsyła link do tego co chce zagrać, a nie jakieś domysły nie do rozszyfrowania, masz nuty super , ja też je mam , ale ty prosiłeś o pomoc w zagraniu utworu i zasugerowałeś to linkiem jak byś to w/g mnie chciał zagrać. Co do mojej kultury udowodnij mi że nie mam racji, po prostu nagraj , to co zagrasz , a na pewno cie przeproszę.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
norbi 

Wiek: 50
Posty: 89
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-08-10, 19:45    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Drogi Adamg53 cieszy mnie że oprócz kpin i szyderstw potrafisz się jednak cieszyć to sukces czy zamieszcze ? zobaczy się . Ale wiesz jedno mnie cieszy nie tak dawno mówiłeś że "utworu nie da się rozpisać "
a jednak się da ha ha ha :) :) :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2015-08-10, 20:12    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Musisz jednak zrozumieć o co mi chodziło. Utwór na pewno da się rozpisać i jak ci napisałem w pierwszym poście jest prosty, że nawet Dylan nie umiejący grać na harmonijce by to zagrał, ale ten link zasugerował mi jak byś to ty chciał to zagrać , to co w linku który podałeś, na przyszłość wybieraj to co chcesz zagrać, a nie pierwszy z brzegu link.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
norbi 

Wiek: 50
Posty: 89
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-08-10, 20:20    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Jestem 100 % pewny że wiadomo było od samego początku że chodzi mi o utwór DYLANA a link to był taki niefortunny dodatek .
w kazdym bądź razie pisząc tak wtedy myślałem .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2015-08-10, 20:25    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Ok , rozumiem , myślę że na przyszłość jak będziesz chciał o coś poprosić, to linkiem wskażesz o co ci chodzi, to wskazuje jak ci można pomóc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
norbi 

Wiek: 50
Posty: 89
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-08-10, 20:31    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

przysłości nie będzie , słowo pomoc nic nie znaczy
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
norbi 

Wiek: 50
Posty: 89
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-08-10, 20:35    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

tak jak już wcześniej mówiłem
ten temat trzeba zamknąć
i proszę o to administratora
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2015-08-10, 20:37    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

No to gościu , żegnaj, nie da ci się pomóc. Czytaj posty ze zrozumieniem, jak sam to zaproponowałeś, i paru wtórujących ci kolesi.
też już kończę w tym temacie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-10, 13:58    Odp: BOB DYLAN - ONE MORE CUP OF COFFEE

Zostałem odblokowany, ale pan "KAPELUSIK" moje posty gdzieś usunął.
 
 
  
Odpowiedz do tematu